Anadolubank Logo
×
Bireysel   Kurumsal  
Başvuru ve Parola İşlemleri Kredi Karti
Ekstre Goruntuleme
BİREYSEL » NAKİT YÖNETİMİ VE HİZMETLER » FİNDEKS PAKETLERİ

findeks

FİNDEKS PAKETLERİ

Paket İçeriği Risk Raporu
(12 Adet/yıl)
İzleme
(12 Ay)
Uyarı Hizmetleri
(12 Ay)
NotDanışmanlığı
(3 Adet/yıl)
Takipçi
(12 Ay)
Gold Danışmanlık   
Premium

 

Findeks Kredi Notu

Findeks Kredi Notu, bankalardan kullanılan bireysel nitelikli tüm ürünlerin limit, risk ve ödeme performansı geçmiş verileri ile oluşturulan bir referans notudur.

 

Risk Raporu

Risk Raporu, halen aktif ve son 5 yıl içerisinde kapanmış olan kredilerine ilişkin ödeme geçmişinizi detayları ile gösteren rapordur. 

 

İzleme

Bu hizmet ile tüm bankalarda bulunan kredi, kredi kartı, kredili mevduat hesaplarınıza ilişkin borç, limit ve güncel kullanım bilgilerini tek bir ekranda görebilir ve denetleyebilirsiniz. Aylık rapor sizin önceden belirlemiş olduğunuz günde SMS veya e-mail olarak iletilir.

 

Uyarı Hizmeti

Finansal durumunuzu gösteren kredi, kredi kartı, kredili mevduat hesabınıza ait limit ve borç bilgilerinde gerçekleşen değişiklikleri aylık olarak ileten hizmettir.

Finansal durumunuzdaki değişiklikler, belirleyeceğiniz kriterler doğrultusunda Findeks tarafından SMS ya da e-posta yoluyla hatırlatılır.

 

Not Danışmanlığı

Findeks Müşteri İletişim Merkezi aracılığı ile finansal durum değişimlerini kontrol altında tutabilmeniz için tamamen kişiye özel öneriler alabilirsiniz.