Sizin İçin Mevduat Altın Hediye Çeki
Altın Hediye Çeki Altın Hediye Çeki

Altın Hediye Çeki

Sevdiklerinizi Anadolubank Altın Hediye Çeki ile mutlu edin!

Yakınlarınıza özel günlerinde altın hediye etmek istiyorsanız, Anadolubank Altın Hediye Çek tam size göre! Çalınma riski olmadan, hesabınızda altın cinsinden işlem yapın, sevdiklerinizi mutlu edin!


Altın Hediye Çeki ile neler yapabilirim?

Özel günlerde sevdiklerinize hediyelik altın vermek istiyorsanız, Anadolubank Altın Hediye Çeki hayatınızı kolaylaştıracak. Evlenen çiftlere, doğum günlerinde, yeni doğan bebeklere, nişanlanan çiftlere, altın günlerinde ve daha birçok özel günde sevdiklerinize Anadolubank Altın Hediye Çeki’ni verebilirsiniz.

  • 1-2-5-10-20 gram olarak düzenlenmektedir.
  • Altın Çeki hediye edebilmeniz için Anadolubank Şubeleri’nden Altın Hesabı oluşturmanız yeterli olacaktır.
  • Altın Çeki’ni kullanırken, çalınma riski olmadan hesabınıza altın olarak yatırabilir ya da nakit karşılığı TL olarak tahsil edebilirsiniz.
  • Hediye edilen altın çeklerini herhangi bir Anadolubank Şubesi’nden, sadece Nüfus Cüzdanı ibraz etmek karşılığında kullanabilirsiniz.

Anadolubank Altın Hediye Çeki ile detaylı bilgi almak için Anadolubank Şubeleri’ni ziyaret edebilir veya 0 850 222 55 50 no.lu Anadolubank Çağrı Merkezi’ni arayabilirsiniz.

Anadolubank logo

Size daha iyi, hızlı ve güvenli bir kullanım sağlamak amacıyla web sitemizde çerezleri kullanıyoruz. Ayrıntılı bilgi için Çerez Politikasını inceleyiniz.

Yeni reklam filmimiz yayında!