Dijitale Özel Hoş geldin Faizi ile Renkli Hesap açın, kazanmaya hemen başlayın!
Visa Ticari Kartınızla MNG kargo ödemelerinizin %30'u kadar indirim!

Visa Ticari Kartınızla MNG kargo ödemelerinizin %30'u kadar indirim!

●   Kampanya, Visa ticari kredi kartı ile işlem yapan müşteriler için geçerli olacaktır.

●   1 Haziran 2023 ve sonrası MNG Kargo Online Şube üzerinden ödeme yapmamış olan tüm anlaşmalı müşteriler kampanyadan yararlanabilir. Kampanya dönemi içerisinde Visa Kart ile yapılan tüm ödemeler kampanya kapsamında olacaktır.

●   Kampanya katılımı mevcut MNG Kargo anlaşmalı müşteriler için kampanya dönemi içinde MNG Kargo Online Şube hesabı açılmasıyla başlatılır. Yeni müşteriler için öncelikle MNG Kargo ile taşıma sözleşmesi (fiyat ve diğer koşulları içerir) imzalanması ve gerekli dökümantasyonun tamamlanarak Online Şube’ye katılımı ile başlar.

●   Kampanya kapsamında yer alan müşteriler Visa ticari kredi kartı ile MNG Kargo Online Şube üzerinden aylık frekanslarda yapacağı ödemelerin %30’u kadar indirim hakkı kazanır. İndirim hakkı kazanılması için aylık mininum ödeme tutarının 2.000 Türk Lirası üzerinde olması gerekmektedir.

●   Kampanya kapsamında aylık kazanılabilecek maksimum indirim tutarı 2.000 Türk Lirası’dır. Kampanyaya katılım gösteren ilk bin müşteri kampanyadan faydalanır.

●   Kampanyadan faydalanmak için MNG Kargo Online Şube üzerinden fatura ödemeleri Visa kartlarla yapılmalıdır. Visa kart ile yapılmayan ödemeler için indirim yansıtılmayacaktır.

●   Kampanya kapsamında kazanılan indirim tutarı MNG Kargo tarafından aylık frekanslarla müşterilere bildirilecek ve müşterilerden fatura kesmesi istenecektir. Müşterilerin kesecekleri fatura MNG Kargo tarafından müşteri cari hesaplarına alacak olarak kaydedilecektir. 

●   MNG Kargo ve Visa, mükerrer veya kötü niyetli katılımları eleme hakkına sahiptir. MNG Kargo ve Visa kampanya boyunca, kampanya katılımlarını olumsuz yönde etkileyecek şekilde mobil ve/veya bilgisayar teknolojilerini ve/veya başka unsurları kullanarak hile yaptığı tespit edilen katılımcının o güne kadar olan bütün katılım verilerini ve kazandıkları indirimleri hiçbir uyarı yapmadan iptal etme hakkını saklı tutar

●   Bu kampanya ayrıcalığı paraya çevrilemez, başkasına devredilemez.

●   Kampanyaya katılan herkes kampanya koşullarını kabul etmiş sayılmaktadır.

●   MNG Kargo Online Şube üyelik koşulları ve detaylı bilgi için www.mngkargo.com.tr adresini ziyaret edebilirsiniz.

●   MNG Kargo ve Visa kampanya koşullarında değişiklik yapma ve istediği zaman kampanyayı sonlandırma hakkını saklı tutar. Böyle bir durumda yeni koşullar www.mngkargo.com.tr ve www.visa.com.tr web sitelerinde duyurulacaktır.


Kampanya başlangıç tarihi: 18.10.2023
Kampanya bitiş tarihi: 31.12.2023

Sürdürmek istediğimiz
çok şey var

Gelecek için de Detaylı Bilgi
Sürdürülebilirlik Yaklaşımımız

Sorumlu bankacılık anlayışı ile sürdürülebilirliği, Anadolubank vizyonuna, kurumsal tecrübeye ve kurum kültürüne entegre ederek, ekonomik, sosyal ve çevresel konuların eşit önemde olduğunu biliyor; çalışmalarımızda bir arada ele almaya önem veriyoruz.

Sürdürülebilirlik Faaliyetlerimiz

Gelecek nesillere daha iyi bir Dünya bırakabilmek amacıyla, gerçekleştirdiğimiz vegerçekleştireceğimiz çalışmalarımıza sürdürülebilirliği dahil ediyoruz.

Anadolubank logo
-- --