Dijitale Özel Hoş geldin Faizi ile Renkli Hesap açın, kazanmaya hemen başlayın!
Vısa Ticari Kartınızla Bp Taşıtmatik'te %4 İndirim

Vısa Ticari Kartınızla Bp Taşıtmatik'te %4 İndirim

●   Bu kampanya 01.06.2023 ile 31.05.2024 tarihleri arasında geçerli olup kampanyadan yararlanmak için 01.06.2023 ile 31.05.2024 tarihleri arasında BP Petrolleri A.Ş.’ye https://www.bptasitmatik.com/TasitmatikV3/yeni-musteri-randevu-formu websayfası üzerindeki form ile başvuruda bulunulması ve BP ile taşıtmatik sözleşmesinin imzalanması gerekmektedir. BP kendi takdirinde olmak üzere sözleşmeyi imzalar.

●   Kampanya kapsamında, bp taşıtmatik sistemine ilk kez dahil olan ve BP Petrolleri A.Ş ile ilk kez taşıtmatik anlaşması imzalayan Visa Ticari Kredi Kartı sahibi şirketlere taşıtmatik sistemi ile yapacakları akaryakıt alışverişlerinde %4 indirim sağlanacaktır.

●   Kampanya sadece bp taşıtmatik sistemine ilk kez dahil olan ve BP Petrolleri A.Ş ile ilk kez taşıtmatik anlaşması imzalayan Visa Ticari Kredi Kartı sahibi tüzel kişi ve/veya tacirler için geçerlidir. Müşteri tarafından, anlaşma imzalandıktan sonra iletilecek olan kredi kartı tanımlama ekranında Visa Ticari Kredi Kartı tanımlaması yapılmaması durumunda müşteri Kampanyadan faydalanamayacaktır.

●   Kampanya kapsamında, bp taşıtmatik sistemine ilk kez dahil olan ve BP Petrolleri A.Ş ile ilk kez taşıtmatik anlaşması imzalayan Visa Ticari Kart sahibi taşıtmatik sistemi ile yapacakları akaryakıt alışverişlerinde %4 indirim sağlanacaktır. Visa Ticari Kart ile ilk kez bp taşıtmatik sistemine kaydolan ve BP ile taşıtmatik anlaşması imzalayan ve alımlarını Visa Ticari Kartlar ile yapan müşterilere 31.05.2024 tarihine kadar %4 indirim uygulanacaktır. İndirim oranı hiç bir şekilde %4’ü aşmayacaktır. Akaryakıt alımlarının Visa Ticari Kartlar ile yapılmaması durumunda müşteriye herhangi bir indirim yapılmayacaktır.

●   Kampanya sadece Visa ticari kredi kartı ile işlem yapan müşteriler için geçerli olacaktır. Ticari banka kartı ve ön ödemeli kartlar kampanyaya dahil değildir.

●   BP ve Visa dilediği zaman kampanya koşullarında değişiklik yapma ve istediği zaman kampanyayı sonlandırma hakkını saklı tutar. Böyle bir durumda yeni koşullar bp.com.tr ve visa.com.tr sitesinde duyurulacaktır.

●   Bu kampanya ayrıcalığı paraya çevrilemez, başkasına devredilemez.

●   Visa ve/veya BP mükerrer veya kötü niyetli katılımları eleme hakkına sahiptir. Visa ve/veya BP kampanya boyunca, kampanya katılımlarını olumsuz yönde etkileyecek şekilde mobil ve/veya bilgisayar teknolojilerini ve/veya başka unsurları kullanarak hile yaptığı tespit edilen katılımcının o güne kadar olan bütün katılım verilerini ve kazandıkları indirimleri hiçbir uyarı yapmadan iptal etme hakkını saklı tutar.

●   İndirim oranları ve indirimleri kazanma şartları, BP tarafından, istenildiği zaman değiştirilebilir.

●   Kampanya koşulları hakkında bilgi ve şikayet talebi için visa-support@bp.com adresine ulaşabilirsiniz.

●   Hizmetin verilmesi sırasında yaşanabilecek teknik ya da lojistik sorun ve aksaklıklardan Visa ve/veya iştirakleri sorumlu değildir.


Kampanya başlangıç tarihi: 18.10.2023
Kampanya bitiş tarihi: 31.05.2024

Sürdürmek istediğimiz
çok şey var

Gelecek için de Detaylı Bilgi
Sürdürülebilirlik Yaklaşımımız

Sorumlu bankacılık anlayışı ile sürdürülebilirliği, Anadolubank vizyonuna, kurumsal tecrübeye ve kurum kültürüne entegre ederek, ekonomik, sosyal ve çevresel konuların eşit önemde olduğunu biliyor; çalışmalarımızda bir arada ele almaya önem veriyoruz.

Sürdürülebilirlik Faaliyetlerimiz

Gelecek nesillere daha iyi bir Dünya bırakabilmek amacıyla, gerçekleştirdiğimiz vegerçekleştireceğimiz çalışmalarımıza sürdürülebilirliği dahil ediyoruz.

Anadolubank logo
-- --