Ücretsiz Saw-Plaza Premium Lounge Hizmeti!

Ücretsiz Saw-Plaza Premium Lounge Hizmeti!

Anadolubank Özel Bankacılık Müşterilerine ayda 2 kez İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı’nda iç hatlar Plaza Premium Lounge Hizmeti!

        Hizmetten faydalanmak için ‘Kod Al’ butonunu tıklayarak katılım şifrenizi alabilir ve Back-Up Hizmet Hattı’nı (02123673598) arayarak İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı’nda iç hatlarda bulunan Plaza Premium Lounge’ı kullanabilir.

        Anadolubank Özel Bankacılık müşterisi  önceden kayıt yaptırmak kaydıyla İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı’nda iç hatlarda bulunan Plaza Premium Lounge’ı kullanabilir.

        Hizmet kullanımı için Anadolubank Özel Bankacılık müşterisinin, Anadolubank Fırsatlar Dünyası üzerinden katılım şifresini alarak Back-Up Hizmet Hattı’nı araması, seyahat bilgilerini ileterek lounge kullanımı yapacağı tarihi belirtmesi gereklidir.

        Back-Up Hizmet Hattı tarafından Anadolubank Özel Bankacılık müşterisinin cep telefonuna SMS ile bir kod gönderilir ve Anadolubank Özel Bankacılık müşterisi bu kodla ilgili hizmetten yararlanabilir.

        Seyahat esnasında Anadolubank Özel Bankacılık müşterilerinin yanındaki kişiler de bu hizmetten yararlanmak isterse kullanım hakkından düşer. 

        Bu hizmetin kullanımı, Plaza Premium Lounge güncel kullanım kuralları çerçevesinde sağlanmaktadır. Plaza Premium Lounge’larının tadilat, yoğunluk vs. nedenler ile hizmet vermemesinden Back-Up sorumlu değildir.

        Özel Bankacılık Müşterilerine ayda 2 kez olmak üzere yılda toplam 24 hak ücretsiz sunulacaktır.

        Anadolubank ve Back-Up, hizmeti durdurma ve değişiklik yapma hakkına sahiptir.

        Hizmet bitiş tarihi 30.06.2022’dir.


2022-02-08 - 2022-06-30

Anadolubank logo

Size daha iyi, hızlı ve güvenli bir kullanım sağlamak amacıyla web sitemizde çerezleri kullanıyoruz. Ayrıntılı bilgi için Çerez Politikasını inceleyiniz.

Yeni reklam filmimiz yayında!