Ücretsiz Adresten Alımlı Kuru Temizleme Hizmeti!

Ücretsiz Adresten Alımlı Kuru Temizleme Hizmeti!

Anadolubank Özel Bankacılık Müşterilerine ayda 1 kez 5 parça ürüne kadar Ücretsiz Kuru Temizleme Hizmeti!

        Hizmetten faydalanmak için ‘Kod Al’ butonunu tıklayarak katılım şifrenizi alabilir ve Back-Up Hizmet Hattı’nı (02123673598) arayarak ayda 1 kez 5 parça ürüne kadar Ücretsiz Kuru Temizleme Hizmeti’nden faydalanabilirsiniz.

        Anadolubank Özel Bankacılık Müşterileri, Fırsatlar Dünyası üzerinden alacağı kod ile Back-Up Hizmet Hattı’nı (02123673598) araması gerekmektedir. Anlaşmalı kuru temizleme firmamız aracılığı ile eşyalar adresten teslim alınarak temizletilir ve adrese teslim edilir. Anadolubank Özel Bankacılık Müşterilerinin talebi doğrultusunda ev tekstil gruplarının ve giyim eşyalarının ıslak veya kuru yöntemler ile temizlenmesi için gerekli organizasyon gerçekleştirilir.

        Hizmet kapsamında her bir kişinin tek seferde 5 parça (adet) ürün için kuru temizleme hizmetinden faydalanma hakkı olacaktır.

        Kuru Temizleme hizmeti, Back-Up Hizmet Hattı üzerinden yapılan taleplerde, adrese teslim olarak İstanbul il sınırlarında sunulacaktır.

        Diğer iller için; Ankara, İzmir, Adana, Trabzon, Antalya, Mersin, Samsun, Malatya, Eskişehir, Konya, Şanlıurfa, Bursa, Aydın, Denizli ve Kayseri il merkezlerinde bulunan anlaşmalı hizmet birimlerinin çalışma bölgelerinde, yine aynı kapsamda tek seferde 5 parça (adet) ürün vererek faydalanabilecektir.

        Yıl içerisinde hizmet verilen iller değişkenlik gösterebilir.

        Abiye elbise, gelinlik, gelinlik etek, kep/cüppe, pelüşler, akrilik kaban, kaz tüyü mont–palto–yelek, kayak montu, kayak takımı, smokin, nubuk ürünler, güderi ürünler, napa ürünler, saten / ipek kumaş özelliği olan ürünler, özel işlem gerektiren ürünler ve her türlü süet, deri tekstil ürünleri ev tekstil ve halı yıkama temizlemeleri hizmet kapsamında değildir.

        Özel Bankacılık Müşterilerine ayda 1 kez olmak üzere yılda toplam 12 hak ücretsiz sunulacaktır.

        Anadolubank ve Back-Up, hizmeti durdurma ve değişiklik yapma hakkına sahiptir.

        Hizmet bitiş tarihi 30.06.2022’dir.


2022-02-08 - 2022-06-30

Anadolubank logo

Size daha iyi, hızlı ve güvenli bir kullanım sağlamak amacıyla web sitemizde çerezleri kullanıyoruz. Ayrıntılı bilgi için Çerez Politikasını inceleyiniz.

Yeni reklam filmimiz yayında!