Dijitale Özel Hoş geldin Faizi ile Renkli Hesap açın, kazanmaya hemen başlayın!
Servis365'ten Profesyonel Arıza ve Bakım Hizmet Desteği

Servis365'ten Profesyonel Arıza ve Bakım Hizmet Desteği

   Kampanyaya katılmak için ‘Kod Al’ butonunu tıklayarak katılım şifrenizi alabilir ve 545 349 41 32 no'lu numaradan Servis365 firmasını arayarak ihtiyacınıza yönelik size özel teklif bilgilerini alabilirsiniz.

   Kampanya kapsamında sözleşme yapılacak Anadolubank müşterilerine SRV365 Programı kullanımı 1 yıl boyunca hediye edilecektir. SRV365 Online Programı web tabanlı bir program olup, cep telefonlarından aplikasyon ile de kullanılmakta, tüm arıza ve bakım süreçlerinin takibi, faturalamaların yapılması, teklif alınması gibi süreçlerde kullanılmaktadır. SRV365 uygulaması App Store, Google Play üzerinden ücretsiz indirilebilmektedir.

   Kampanya kapsamında sözleşme yapılacak Anadolubank müşterilerine klima cihazlarında tek noktada ücretsiz keşif ve raporlama yapılacaktır. Kontrol yapılacak cihaz sayısı 9 adet ile sınırlı olup , sadece İstanbul, Ankara, Bursa il sınırları içerisinde geçerlidir.

   Anadolubank ve Servis365 kampanyayı durdurma ve değişiklik yapma hakkına sahiptir.Herhangi bir sorunuz için 0850 288 83 65 No'lu Müşteri Hizmetleri numaramızı arayabilirsiniz.


Kampanya başlangıç tarihi: 08.12.2023
Kampanya bitiş tarihi: 31.12.2024

Sürdürmek istediğimiz
çok şey var

Gelecek için de Detaylı Bilgi
Sürdürülebilirlik Yaklaşımımız

Sorumlu bankacılık anlayışı ile sürdürülebilirliği, Anadolubank vizyonuna, kurumsal tecrübeye ve kurum kültürüne entegre ederek, ekonomik, sosyal ve çevresel konuların eşit önemde olduğunu biliyor; çalışmalarımızda bir arada ele almaya önem veriyoruz.

Sürdürülebilirlik Faaliyetlerimiz

Gelecek nesillere daha iyi bir Dünya bırakabilmek amacıyla, gerçekleştirdiğimiz vegerçekleştireceğimiz çalışmalarımıza sürdürülebilirliği dahil ediyoruz.

Anadolubank logo
-- --