Dijitale Özel Hoş geldin Faizi ile Renkli Hesap açın, kazanmaya hemen başlayın!
Pronto Tour ile 1.000 TL İndirim Fırsatı!

Pronto Tour ile 1.000 TL İndirim Fırsatı!

   Anadolubank Mobil’e özel 8 Mart – 31 Ağustos 2024 tarihleri arasında Prontotour’ dan alacağınız kişi başı 7.000 TL ve üzeri tur paketlerinde ve Kıbrıs otel rezervasyonlarında geçerli oda başı 1.000 TL indirim sunulmaktadır. Kampanyaya katılmak için ‘Kod Al’ butonunu tıklayarak katılım şifrenizi alabilir ve https://www.prontotour.com/ sitesinden alacağınız kod ile indirimli faydalanabilirsiniz.

   Prontotour kampanyasına tur başlangıç tarihi 7 Mart ve sonrası olan yurt dışı turlar, yurt içi turlar ve Kıbrıs otel rezervasyonları dahildir.

   Vize, sigorta, diğer illerden bağlantı uçağı, ekstra tur vb. gibi bedeller indirime dahil değildir.

   Kampanya uçak bileti, Kıbrıs harici otel rezervasyonları, ve diğer tüm münferit seyahatler için geçerli değildir.

   İndirim, paket tur bedelinden tüm vergiler çıkarıldıktan sonra kalan net tutarı üzerinden hesaplanacaktır.

   Kampanya kapsamında Anadolubank Mobil’den alınacak kodlar kişiye özeldir ve tek kullanımlıktır. Her kod yalnızca bir alışverişte kullanılabilir.

   Anadolubank ve Prontotour kampanyayı durdurma ve değişiklik yapma hakkında sahiptir. Kampanya 31.08.2024  tarihine kadar geçerlidir.


Kampanya başlangıç tarihi: 11.03.2024
Kampanya bitiş tarihi: 31.08.2024

Sürdürmek istediğimiz
çok şey var

Gelecek için de Detaylı Bilgi
Sürdürülebilirlik Yaklaşımımız

Sorumlu bankacılık anlayışı ile sürdürülebilirliği, Anadolubank vizyonuna, kurumsal tecrübeye ve kurum kültürüne entegre ederek, ekonomik, sosyal ve çevresel konuların eşit önemde olduğunu biliyor; çalışmalarımızda bir arada ele almaya önem veriyoruz.

Sürdürülebilirlik Faaliyetlerimiz

Gelecek nesillere daha iyi bir Dünya bırakabilmek amacıyla, gerçekleştirdiğimiz vegerçekleştireceğimiz çalışmalarımıza sürdürülebilirliği dahil ediyoruz.

Anadolubank logo
-- --