Dijitale Özel Hoş geldin Faizi ile Renkli Hesap açın, kazanmaya hemen başlayın!
Özel Bankacılığa Özel Ücretsiz Online Yoga Pilates Dersi!

Özel Bankacılığa Özel Ücretsiz Online Yoga Pilates Dersi!

Anadolubank Özel Bankacılık Müşterilerine yılda 12 kez Ücretsiz Online Yoga Pilates Dersi!

  • Hizmetten faydalanmak için ‘Kod Al’ butonunu tıklayarak katılım şifrenizi alabilir ve Özel Bankacılık VIP Hizmet Hattı’nı (02166066998) arayarak yılda 12 kez Ücretsiz Online Yoga Pilates Dersi’nden faydalanabilirsiniz.
  •  Online yoga veya pilates dersinden faydalanmak için Anadolubank Özel Bankacılık Müşterilerinin, Özel Bankacılık VIP Hizmet Hattı (02166066998) üzerinden randevu organizasyonunu sağlaması gerekmektedir.
  • Sertifikalı ve uzman eğitmenler tarafından online olarak yoga pilates dersi  Zoom uygulaması üzerinden gerçekleştirilecektir.
  •  Hamilelere özel olarak da online yoga ve pilates dersi verilmektedir.
  •  Zoom üzerinden verilecek online yoga veya pilates dersi hizmeti 30 dk. ile sınırlıdır.
  • Online yoga ve pilates dersleri, bayram tatili ve resmi tatil günleri dahil olmak üzere, eğitmenlerin müsaitlik durumuna göre alınacak randevulara istinaden hafta içi 10:00-19:00 saatleri arasında haftasonu ise 11:00-16:00 saatleri arasında belirlenen randevu zamanında Zoom üzerinden verilecektir.
  • Teknik alt yapı, internet bağlantısındaki sıkıntı veya olası başka C&C kaynaklı olmayan durumlarda hizmetin verilememe durumunda C&C sorumlu değildir.
  •  Özel Bankacılık Müşterilerine yılda 12 kez ücretsiz sunulacaktır.

  •  Anadolubank ve C&C, hizmeti durdurma ve değişiklik yapma hakkına sahiptir.

Kampanya başlangıç tarihi: 08.02.2022
Kampanya bitiş tarihi: 31.12.2024

Sürdürmek istediğimiz
çok şey var

Gelecek için de Detaylı Bilgi
Sürdürülebilirlik Yaklaşımımız

Sorumlu bankacılık anlayışı ile sürdürülebilirliği, Anadolubank vizyonuna, kurumsal tecrübeye ve kurum kültürüne entegre ederek, ekonomik, sosyal ve çevresel konuların eşit önemde olduğunu biliyor; çalışmalarımızda bir arada ele almaya önem veriyoruz.

Sürdürülebilirlik Faaliyetlerimiz

Gelecek nesillere daha iyi bir Dünya bırakabilmek amacıyla, gerçekleştirdiğimiz vegerçekleştireceğimiz çalışmalarımıza sürdürülebilirliği dahil ediyoruz.

Anadolubank logo
-- --