Dijitale Özel Hoş geldin Faizi ile Renkli Hesap açın, kazanmaya hemen başlayın!
MNG Kargo Ödemelerinizin %30'u Kadar İndirim!

MNG Kargo Ödemelerinizin %30'u Kadar İndirim!

   Kampanyaya katılmak için ‘Kod Al’ butonunu tıklayarak katılım şifrenizi alabilirsiniz.Gelen şifrenin MNG Kargo şubelerindeki müşteri temsilcileriyle paylaşılması gerekmektedir.

   Kampanyadan Anadolubank ticari bankacılık müşterileri faydalanabilir.

   Kampanya sadece yurtiçi gönderilerinde geçerli olacak olup, yurtdışı gönderileri, adresten alım, adrese teslim ve bilgilendirme hizmetleri kampanya kapsamı dışındadır.

   Kampanya 31.12.2024 tarihine kadar tüm MNG Kargo şubelerinde geçerlidir.

   Kampanya kapsamında alınan şifreler tek kullanımlıktır. Kampanyadan yararlanmak için her gönderide yeni şifre alınması gerekmektedir.

   MNG Kargo ve Anadolubank kötü niyetli katılımları eleme hakkına sahiptir. MNG Kargo ve Anadolubank kampanya boyunca, kampanya katılımlarını olumsuz yönde etkileyecek şekilde mobil ve/veya bilgisayar teknolojilerini ve/veya başka unsurları kullanarak hile yaptığı tespit edilen kişilerin kampanyaya katılımını iptal etme hakkını saklı tutar.

   Kampanya, başka kampanyalarla birleştirilemez. Bu kampanya ayrıcalığı paraya çevrilemez, başkasına devredilemez. İptal ve iade durumunda kampanya geçerli değildir.Kampanyaya katılan herkes kampanya koşullarını kabul etmiş sayılmaktadır.

   MNG Kargo ve Anadolubank kampanya koşullarında değişiklik yapma ve istediği zaman kampanyayı sonlandırma hakkını saklı tutar. Böyle bir durumda yeni koşullar wwww.mngkargo.com.tr duyurulacaktır.


Kampanya başlangıç tarihi: 14.03.2024
Kampanya bitiş tarihi: 31.12.2024

Sürdürmek istediğimiz
çok şey var

Gelecek için de Detaylı Bilgi
Sürdürülebilirlik Yaklaşımımız

Sorumlu bankacılık anlayışı ile sürdürülebilirliği, Anadolubank vizyonuna, kurumsal tecrübeye ve kurum kültürüne entegre ederek, ekonomik, sosyal ve çevresel konuların eşit önemde olduğunu biliyor; çalışmalarımızda bir arada ele almaya önem veriyoruz.

Sürdürülebilirlik Faaliyetlerimiz

Gelecek nesillere daha iyi bir Dünya bırakabilmek amacıyla, gerçekleştirdiğimiz vegerçekleştireceğimiz çalışmalarımıza sürdürülebilirliği dahil ediyoruz.

Anadolubank logo
-- --