Dijitale Özel Hoş geldin Faizi ile Renkli Hesap açın, kazanmaya hemen başlayın!
Levelup Dijital Ajans Hizmetlerinde %20 İndirim!

Levelup Dijital Ajans Hizmetlerinde %20 İndirim!

Anadolubank müşterilerine özel LEVELUP'dan yüzde 20 indirim!

·        Kampanyaya katılmak için ‘Kod Al’ butonunu tıklayarak katılım şifrenizi alabilir ve info@levelup.email adresine katılım şifreniz ile birlikte talep ettiğiniz hizmetin adını ve iletişim bilginizi yazmanız yeterlidir. 

·        Kampanyadan faydalanmak için en az 6 aylık taahhüt verilmesi gerekmektir.

·        LEVELUP’tan alınacak ilk hizmette %20, ikili hizmette %25, üç ve sonraki hizmetlerde %30 indirim uygulanacaktır.

 

LEVELUP’ın hizmetleri aşağıdaki gibidir:

·        Sosyal medya: Ayda 12 adet içerik üretimi, marka hesabının konsept tasarımı, moderasyon, yaratıcı fikirler & kampanyalar, aylık raporlama ve optimizasyon.

·        Performans Odaklı Reklam Yönetimi: Google arama ağı reklamları, Google Görüntülü Reklam Ağı, Instagram & Facebook Reklamları, Aylık raporlama ve Optimizasyon

·        SEO: Web sitesinin SEO odaklı tüm düzenlemeleri (Kod/içerik oranı düzenleme , etiketleme, URL alt yapısının oturtulması, hataların giderilmesi), içerik üretimleri, Google search Console düzenlemeleri

·        Dijital PR & Medya Satın Alma: Kurumsal iletişim planlama, içerik üretimi, mecra seçimi, fayda/maliyet analizi, takip ve raporlaması

·        Web sitesi ve Kurumsal Kimlik Tasarım Çalışmaları: İhtiyacınıza uygun web sitesinin kurulması ve tüm markalama çalışmalarınızın tamamlanması. Bu hizmetin sabit bir fiyatı yoktur, ihtiyacınıza göre liste fiyatı üzerinden indirim uygulanacaktır.

 

·        Kampanya, diğer kampanyalarla birleştirilemez ve kazanılan hak devredilemez.

·        Anadolubank ve LEVELUP kampanyayı durdurma ve değişiklik yapma hakkına sahiptir.

·        Kampanya bitiş tarihine kadar başlatılan tüm hizmetler için kampanya geçerli olacaktır.


Kampanya başlangıç tarihi: 11.08.2022
Kampanya bitiş tarihi: 31.12.2024

Sürdürmek istediğimiz
çok şey var

Gelecek için de Detaylı Bilgi
Sürdürülebilirlik Yaklaşımımız

Sorumlu bankacılık anlayışı ile sürdürülebilirliği, Anadolubank vizyonuna, kurumsal tecrübeye ve kurum kültürüne entegre ederek, ekonomik, sosyal ve çevresel konuların eşit önemde olduğunu biliyor; çalışmalarımızda bir arada ele almaya önem veriyoruz.

Sürdürülebilirlik Faaliyetlerimiz

Gelecek nesillere daha iyi bir Dünya bırakabilmek amacıyla, gerçekleştirdiğimiz vegerçekleştireceğimiz çalışmalarımıza sürdürülebilirliği dahil ediyoruz.

Anadolubank logo
-- --