Enterprise'dan Araç Kiralamalarında %30 İndirim!

Enterprise'dan Araç Kiralamalarında %30 İndirim!

Anadolubank müşterilerine özel,  https://www.enterprise.com.tr/kampanyalar/anadolubank-enterprise-arac-kiralama adresi üzerinden yapılacak kiralamalarda yüzde 30 indirim!

● Kampanyaya katılmak için Anadolubank Mobil ya da İnternet Şubemize giriş yaptıktan sonra, 'Bana Özel Fırsatlar' kısmından ‘Kod Al’ butonunu tıklayarak katılım şifrenizi alabilirsiniz. Kampanya, https://www.enterprise.com.tr/kampanyalar/anadolubank-enterprise-arac-kiralama adresi üzerinden yapılan online işlemlerde geçerlidir.

● Kampanya, Enterprise’ın tüm ofisleri için yapılan web rezervasyonlarında geçerlidir.

 Yurtiçi araç kiralama indirimden yararlanmak için kampanya kodunun kullanılması yeterlidir. Kod, tek seferlik kullanım içindir.

● İndirimin geçerli olduğu süre boyunca kampanyaya katılım hakkı sınırsızdır.

● Kampanya, Enterprise'ın başka kampanyalarıyla birleştirilemez ve sadece günlük kiralamalarda geçerlidir. (En fazla 31 gün)

● Kampanya, Enterprise filo imkanları ile sınırlıdır. Araç, marka ve model garantisi verilmez.

● Kampanya kapsamındaki indirim, yalnızca araç kiralamalarda geçerlidir; hiç bir ek hizmet için geçerli değildir. Kampanya kapsamında kazanılan indirim hakkı başkasına devredilemez.

● Araç kiralamalarında Enterprise Rent-A-Car genel kiralama koşulları geçerlidir. Koşullara, https://www.enterprise.com.tr/kiralama-sozlesmesi adresinden ulaşabilirsiniz.

● Anadolubank veya Enterprise Rent-A-Car, kampanyayı durdurma ve değişiklik yapma hakkına sahiptir.


2021-01-21 - 2022-06-30

Anadolubank logo

Size daha iyi, hızlı ve güvenli bir kullanım sağlamak amacıyla web sitemizde çerezleri kullanıyoruz. Ayrıntılı bilgi için Çerez Politikasını inceleyiniz.

Yeni reklam filmimiz yayında!