Dijitale Özel Hoş geldin Faizi ile Renkli Hesap açın, kazanmaya hemen başlayın!
Auto King'de Periyodik Bakım ve Ekspertizde İndirim Fırsatı!

Auto King'de Periyodik Bakım ve Ekspertizde İndirim Fırsatı!

Anadolubank kurumsal müşterilerine özel Periyodik bakım mekanik işçilik ve ekspertiz hizmet fiyatlarından %25 iskontoya ilave olarak check up paketi hediye fırsatı!

    Kampanyaya katılmak için ‘Kod Al’ butonunu tıklayarak katılım şifrenizi alabilir ve alacağınız kod ile Türkiye'nin herhangi bir yerindeki Auto King servisine giderek indirim ve ücretsiz check up hakkınızdan faydalanabilirsiniz. Auto King servislerine göz atmak için https://www.autoking.com.tr/oto-servis adresine göz atabilirsiniz. Ücretsiz check up içeriği hakkında detaylı bilgi almak ve Auto King bayilerinden randevu almak için 0850 241 71 90  numaralı Autoking çağrı merkezi numarasını arayabilirsiniz.

    Kampanya diğer kampanyalarla birleştirilemez ve kazanılan hak devredilemez.

    Kampanyada Auto King koşulları geçerlidir.

    Anadolubank ve Auto King kampanyayı durdurma ve değişiklik yapma hakkına sahiptir.


Kampanya başlangıç tarihi: 10.08.2023
Kampanya bitiş tarihi: 31.12.2023

Sürdürmek istediğimiz
çok şey var

Gelecek için de Detaylı Bilgi
Sürdürülebilirlik Yaklaşımımız

Sorumlu bankacılık anlayışı ile sürdürülebilirliği, Anadolubank vizyonuna, kurumsal tecrübeye ve kurum kültürüne entegre ederek, ekonomik, sosyal ve çevresel konuların eşit önemde olduğunu biliyor; çalışmalarımızda bir arada ele almaya önem veriyoruz.

Sürdürülebilirlik Faaliyetlerimiz

Gelecek nesillere daha iyi bir Dünya bırakabilmek amacıyla, gerçekleştirdiğimiz vegerçekleştireceğimiz çalışmalarımıza sürdürülebilirliği dahil ediyoruz.

Anadolubank logo
-- --