Dijitale Özel Hoş geldin Faizi ile Renkli Hesap açın, kazanmaya hemen başlayın!
Anadolubank Müşterilerine Teslimat Organizasyonu Hizmeti

Anadolubank Müşterilerine Teslimat Organizasyonu Hizmeti

Anadolubank müşterilerine özel, Teslimat Organizasyonu Hizmeti!

·       Hizmetten faydalanmak için Anadolubank Mobil ya da İnternet Şubemize giriş yaptıktan sonra, 'Bana Özel Fırsatlar' kısmından Kod Al butonunu tıklayarak katılım şifrenizi alabilir ve C&C Hizmet Hattı’nı ( 08504747709 ) arayarak Teslimat Organizasyonu Hizmeti’nden  ücreti karşılığında faydalanabilirsiniz.

·       Teslimat organizasyonu hizmeti, C&C anlaşmalı kuryeler aracılığıyla teslimat taleplerinin ücreti mukabili karşılanması şeklinde sağlanır. Hizmet sizin C&C Hizmet Hattı’nı aramasıyla ve imkânlar ölçüsünde sağlanır.

·       Alınıp teslim edilecek ürün varsa, ürünün bedeli her hâlükârda size aittir ve ücretin nakit olarak tahsil  edilmesi gerekmektedir. Alınacak bir ürün yok ve sadece iki adres arasında transfer gerektirecek bir durumda ise teslimat ücreti alınır.

·       Bu hizmet İstanbul, Ankara, İzmir, Antalya ve Adana illerinde 09.00–18.00 mesai saatleri içerisinde hizmet biriminin çalışma koşulları çerçevesinde sağlanır.

·       Edindiğiniz bilgiler ve öneriler çerçevesinde tercih, karar, uygulamalarınızdan ve bu tercih, karar ve uygulamalarınızın her türlü ve bütün maddi, cismani, mali, gayri mali ve hukuki sonuçlarından münhasıran ve müstakilen Anadolubank veya C&C sorumlu değildir.

·       Hizmet kullanımında genel C&C koşulları geçerlidir.

·       Anadolubank ve C&C, hizmeti durdurma ve değişiklik yapma hakkına sahiptir.


Kampanya başlangıç tarihi: 01.01.2021
Kampanya bitiş tarihi: 31.12.2023

Sürdürmek istediğimiz
çok şey var

Gelecek için de Detaylı Bilgi
Sürdürülebilirlik Yaklaşımımız

Sorumlu bankacılık anlayışı ile sürdürülebilirliği, Anadolubank vizyonuna, kurumsal tecrübeye ve kurum kültürüne entegre ederek, ekonomik, sosyal ve çevresel konuların eşit önemde olduğunu biliyor; çalışmalarımızda bir arada ele almaya önem veriyoruz.

Sürdürülebilirlik Faaliyetlerimiz

Gelecek nesillere daha iyi bir Dünya bırakabilmek amacıyla, gerçekleştirdiğimiz vegerçekleştireceğimiz çalışmalarımıza sürdürülebilirliği dahil ediyoruz.

Anadolubank logo
-- --