Dijitale Özel Hoş geldin Faizi ile Renkli Hesap açın, kazanmaya hemen başlayın!
Anadolubank Müşterilerine Özel Seyahat Danışmanlığı Hizmeti!

Anadolubank Müşterilerine Özel Seyahat Danışmanlığı Hizmeti!

Anadolubank müşterilerine özel, Seyahat Danışmanlığı Hizmeti!

·       Hizmetten faydalanmak için ‘Kod Al’ butonunu tıklayarak katılım şifrenizi alabilir ve C&C Hizmet Hattı’nı (08504747709) arayarak Seyahat Danışmanlığı Hizmetinden ücretsiz faydalanabilirsiniz.

·        Seyahatlerinizin planlanmasını, en uygun konaklama alternatiflerinin araştırılmasını, avantajlı fiyatlarla otel ve uçak bileti rezervasyonlarının yapılmasını ve ücreti mukabili vize işlemlerinin takip edilmesini talep edebilirsiniz. C&C tarafından öngörülen saatler arasında Seyahat Danışmanlığı Hizmeti ücretsiz (Vize işlemleri hariç) olarak verilmektedir. Vize işlemleri için ödenmesi gereken her türlü tutarlar da size ait olup önceden tediyesi gereklidir.

·       Edindiğiniz bilgiler ve öneriler çerçevesinde tercih, karar, uygulamalarınızdan ve bu tercih, karar ve uygulamalarınızın her türlü ve bütün maddi, cismani, mali, gayri mali ve hukuki sonuçlarından münhasıran ve müstakilen Anadolubank veya C&C sorumlu değildir.

·        Hizmet kullanımında genel C&C koşulları geçerlidir.

·        Anadolubank ve C&C, hizmeti durdurma ve değişiklik yapma hakkına sahiptir.

 


Kampanya başlangıç tarihi: 17.02.2022
Kampanya bitiş tarihi: 31.12.2023

Sürdürmek istediğimiz
çok şey var

Gelecek için de Detaylı Bilgi
Sürdürülebilirlik Yaklaşımımız

Sorumlu bankacılık anlayışı ile sürdürülebilirliği, Anadolubank vizyonuna, kurumsal tecrübeye ve kurum kültürüne entegre ederek, ekonomik, sosyal ve çevresel konuların eşit önemde olduğunu biliyor; çalışmalarımızda bir arada ele almaya önem veriyoruz.

Sürdürülebilirlik Faaliyetlerimiz

Gelecek nesillere daha iyi bir Dünya bırakabilmek amacıyla, gerçekleştirdiğimiz vegerçekleştireceğimiz çalışmalarımıza sürdürülebilirliği dahil ediyoruz.

Anadolubank logo
-- --