Anadolubank Müşterilerine Ofiste Tamir Ve Tadilat Organizasyonu

Anadolubank Müşterilerine Ofiste Tamir Ve Tadilat Organizasyonu

Anadolubank müşterilerine özel, Ofiste Tamir Ve Tadilat Organizasyonu Hizmeti!

·   Hizmetten faydalanmak için ‘Kod Al’ butonunu tıklayarak katılım şifrenizi alabilir ve Back-Up Hizmet Hattı’nı (02123673598) arayarak Ofiste Tamir ve Tadilat Organizyonu hizmetinden faydalanabilirsiniz.

·     Talebiniz doğrultusunda küçük (Esaslı ve kapsamlı olmayan) ofiste tamir, revizyon ve onarımlarının gerçekleştirilmesi için ilgili hizmet birimi ücreti karşılığında ofisinize yönlendirir.

·   Talebiniz sırasında keşif ücreti bilgisi verilir. Onayınız ve ödemeyi gerçekleştirmenizle keşif için hizmet birimi yönlendirmesi yapılır. Keşif ile birlikte istenilen işin nasıl ve ne kadar sürede yapılabileceği bilgisi ve fiyatı belirtilir. Onayınız ardından işlem yapılır. Keşif sonrası gereken işler ve uygulamalar için ödenmesi gereken her türlü ve bütün tutarlar tarafınıza aittir ve siz ve hizmet biriminin anlaşmasına göre işuygulamalar gerçekleştirilir. Size ait olmayan ofise BackUp kabulü halinde verilen hizmetlerde ofis sahibi kabul ve onayları sizin için geçerli ve bağlayıcı olup ofis sahibi ile müşterek borçlu ve müteselsil kefil ve garantördür.

·    Bu hizmet kapsamında Back-Up, sıhhi tesisat için tamir-onarım, yangın ve sel hallerinde kurutma işleri; seramik, boya, duvar kağıdı, kartonpiyer, alçı, alçıpan, parke ve sistre cila, mobilya ve ahşap işleri, genel temizlik işleri, halı temizliği, çatı onarımları, dış cephe onarımları, izolasyon işleri, çelik kapı onarımları, panjur onarım ve değişim, elektrik tesisatı onarım vb. hizmetleri organize eder.

·    Hizmet sadece  İstanbul, Ankara, İzmir, Bursa, Antalya, Adana, Samsun, Manisa, Denizli, Mersin, Tekirdağ, Sakarya, Kocaeli, Aydın, Kayseri, Gaziantep, Eskişehir, Edirne, Kırklareli, Hatay, İskenderun illerinde verilir; Pazar günleri hariç her gün 09.0018.00 saatleri arasında verilir. Hafta sonları, dini ve resmi bayram tatillerinde hizmet talepleri alınmamakta ve hizmet sunulmamaktadır.

·   Yangın ve sel hallerinde kurutma işleri; sadece İstanbul, Ankara, İzmir, Bursa, Denizli, Kocaeli , Samsun, Manisa, Tekirdağ, Kocaeli, Edirne, Kırklareli illerinde verilir.

·        Back-Up’a bildirdiğiniz talepler için ilgili hizmet birimi kural olarak maksimum 2 iş günü içerisinde ofise yönlendirilir. 

·      Ofiste Tamir ve Tadilat Hizmeti, dini ve resmi bayram tatillerinde ve Pazar günleri verilmez. Hizmet kullanımında genel Back-Up koşulları geçerlidir.

·      Edindiğiniz bilgiler ve öneriler çerçevesinde tercih, karar, uygulamalarınızdan ve bu tercih, karar ve uygulamalarınızın her türlü ve bütün maddi, cismani, mali, gayri mali ve hukuki sonuçlarından münhasıran ve müstakilen Anadolubank veya Back-Up sorumlu değildir.

·        Hizmet kullanımında genel Back-Up koşulları geçerlidir.

·        Anadolubank ve Back-Up, hizmeti durdurma ve değişiklik yapma hakkına sahiptir.

·       Hizmet bitiş tarihi 31.12.2022dir.

 


2021-01-01 - 2022-12-31

Anadolubank logo

Size daha iyi, hızlı ve güvenli bir kullanım sağlamak amacıyla web sitemizde çerezleri kullanıyoruz. Ayrıntılı bilgi için Çerez Politikasını inceleyiniz.

Renkli Hesap’ta BirikimlerimGünlük Değerleniyor
Detaylı Bilgi Hemen Başvur