Dijitale Özel Hoş geldin Faizi ile Renkli Hesap açın, kazanmaya hemen başlayın!
Anadolubank Müşterilerine Anlık Borsa Verisi Ücretsiz!

Anadolubank Müşterilerine Anlık Borsa Verisi Ücretsiz!

İnternet bağlantınızın olduğu her yerden, kullanımı kolay, hızlı ve güvenli online işlem platformu Webborsam ile Hisse Senedi ve VİOP yatırımlarınızı yönlendirin! Piyasaların nabzını Anadolu Yatırım uzmanlığı ile tutun.   

·      Bu kampanyadan Anadolubank Mobil ve İnternet Şube üzerinden Anadolu Yatırım Hesabı açan ilk 3.000  yatırımcı yararlanabilir.

·  Hesap açma işlemini tamamlayan müşterilerimize Hisse Senedi - VİOP Karma L2 Lisans üyeliğücretsiz olarak verilecektir.

·       Kampanyadan yararlanmaya devam etmek isteyen yatırımcıların bir önceki ay, minimum bir adet  pay senedi veya bir adet VİOP kontrat işlemi yapmış olması gerekmektedir. İşlem yapmaması halinde ücretsiz olarak tanımlanmış veri yayını iptal edilecektir.

·        Ücretsiz borsa verisi sunumu hesabın açıldığı ilk ay başlayacak ve sonraki iki ay devam edecektir.

Anadolu Yatırım hesabı açmak çok kolay!

Anadolubank Mobilde’de Hesaplar ve Başvurular; İnternet Şube'de ise Başvurular menüsünde yer alan Anadolubank Yatırım Hesap Açılışı’na tıklayıp Hisse senedi ve/veya VİOP hesabınızı hemen açabilirsiniz.


Kampanya başlangıç tarihi: 04.04.2022
Kampanya bitiş tarihi: 31.12.2023

Sürdürmek istediğimiz
çok şey var

Gelecek için de Detaylı Bilgi
Sürdürülebilirlik Yaklaşımımız

Sorumlu bankacılık anlayışı ile sürdürülebilirliği, Anadolubank vizyonuna, kurumsal tecrübeye ve kurum kültürüne entegre ederek, ekonomik, sosyal ve çevresel konuların eşit önemde olduğunu biliyor; çalışmalarımızda bir arada ele almaya önem veriyoruz.

Sürdürülebilirlik Faaliyetlerimiz

Gelecek nesillere daha iyi bir Dünya bırakabilmek amacıyla, gerçekleştirdiğimiz vegerçekleştireceğimiz çalışmalarımıza sürdürülebilirliği dahil ediyoruz.

Anadolubank logo
-- --