Dijitale Özel Hoş geldin Faizi ile Renkli Hesap açın, kazanmaya hemen başlayın!
Anadolubank Mastercard'ınızla hafta sonu Starbucks'ta ikram Türk çayı!

Anadolubank Mastercard'ınızla hafta sonu Starbucks'ta ikram Türk çayı!

·   Kampanya 7 Ekim 2023 ile 3 Aralık 2023 tarihleri arasında seçili mağazalarda geçerlidir ve 40.000 misafir ile sınırlıdır. Katılım sınıra ulaşıldığı takdirde 3 Aralık 2023 tarihinden önce sona erecektir.

·   Kampanya süresi boyunca Starbucks® Mobil Uygulaması üzerinden, Masterpass’e kayıtlı Mastercard® logolu kartlar ile Starbucks® Mobil Uygulamasına hafta sonu 250 TL ve üzeri yüklemelerde 2 adet dilediğin boy Türk çayı hediye edilecektir.

·   Kampanya hafta sonu yüklemelerinde geçerlidir.

·   2 adet Türk çayı en geç 24 saat içerisinde hesaplara tanımlanacak olup kazanıldığı gün itibariyle 30 gün süresince geçerli olacaktır.

·   Türk çayında short ve tall olarak iki boy mevcuttur.

Kampanyadan yararlanabilmek için:

·   Starbucks® Mobil Uygulaması üzerinden, Masterpass™’e kayıtlı  Mastercard® logolu kartınız yok ise; ilk olarak Starbucks® Mobil Uygulaması üzerinden, “Ayarlar/ Ödeme Seçenekleri/Kredi-Debit Kart ekle” adımına girerek, Masterpass™’e; Mastercard® logolu kartınızı kaydetmeniz gerekmektedir. Ardından “Para Yükle” adımına gelerek ilgili kartınız ile hafta sonu 250 TL ve üzeri yüklemenizi yaparak 2 Türk çayı hediyenizi kazanabilirsiniz.

Starbucks® Mobil Uygulaması üzerinden, Masterpass™’e kayıtlı  Mastercard® ogolu kartınız var ise, “Para Yükle” adımına gelerek kayıtlı  olan Mastercard® logolu kartınız ile hafta sonu 250 TL ve üzeri yüklemenizi yaparak 2 Türk çayı hediyenizi kazanabilirsiniz.

·   Kampanya kapsamına tüm Mastercard logolu kartlar dahildir (banka/hesap kartı, kredi kartı ve ön ödemeli kartlar).

·   Kampanya kapsamında Starbucks® Mağazalarındaki kasalardan yapılacak TL yüklemeleri geçerli değildir.

·   Kampanyadan her misafir iki kez yararlanabilir.

·   Kampanyanın geçerli olduğu mağaza listesi, Starbucks® Mobil Uygulama ve starbucks.com.tr’de yer almaktadır.

·   Starbucks® Türkiye ve Mastercard®  kampanya tarihleri ve koşullarında değişiklik yapma hakkına sahiptir.


Kampanya başlangıç tarihi: 06.10.2023
Kampanya bitiş tarihi: 03.12.2023

Sürdürmek istediğimiz
çok şey var

Gelecek için de Detaylı Bilgi
Sürdürülebilirlik Yaklaşımımız

Sorumlu bankacılık anlayışı ile sürdürülebilirliği, Anadolubank vizyonuna, kurumsal tecrübeye ve kurum kültürüne entegre ederek, ekonomik, sosyal ve çevresel konuların eşit önemde olduğunu biliyor; çalışmalarımızda bir arada ele almaya önem veriyoruz.

Sürdürülebilirlik Faaliyetlerimiz

Gelecek nesillere daha iyi bir Dünya bırakabilmek amacıyla, gerçekleştirdiğimiz vegerçekleştireceğimiz çalışmalarımıza sürdürülebilirliği dahil ediyoruz.

Anadolubank logo
-- --