Dijitale Özel Hoş geldin Faizi ile Renkli Hesap açın, kazanmaya hemen başlayın!
Anadolubank'a Özel Hazırlanan Menülerde Fırsatlar!

Anadolubank'a Özel Hazırlanan Menülerde Fırsatlar!

   Anadolubank müşterileri Anadolubank Mobil ve İnternet Bankacılığı üzerinden alacağı kod ile Arbys, Burger King, Sbarro, Usta Dönerci, Usta Pideci ve Popeyes Restoranlarında avantajlı menülerden faydalanabilir.

   İndirim kodlarının restoranlarda kullanılabilmesi için indirim kodunun kasiyere siparişten önce bildirilmesi gerekmektedir.

   Kampanyadan paket servis kanalıyla yararlanabilmek için Tıkla Gelsin® üyesi olmak gerekir. Tıkla Gelsin® mobil uygulaması veya tiklagelsin.com sayfası üzerinden indirim kodunun, kuponlarım sayfasındaki Kupon Kodu alanına girilmesi ve siparişin tamamlanması gerekmektedir.

   Tıkla Gelsin® uygulamasındaki indirim oranı ile restorandan kullanımda verilen indirim oranı farklılaşabilecektir. Kampanya kodları tek kullanımlıktır, başka kampanyalar ile birleştirilemez ve belirtilen menüde geçerlidir.

   Kampanya kapsamındaki menülerin detaylarını Anadolubank Mobil’de ve İnternet Şubesinde görüntüleyebilirsiniz.

   TAB GIDA SAN ve Anadolubank kampanya koşullarında değişiklik yapma ve durdurma hakkını saklı tutar.


Kampanya başlangıç tarihi: 15.02.2024
Kampanya bitiş tarihi: 31.12.2024

Sürdürmek istediğimiz
çok şey var

Gelecek için de Detaylı Bilgi
Sürdürülebilirlik Yaklaşımımız

Sorumlu bankacılık anlayışı ile sürdürülebilirliği, Anadolubank vizyonuna, kurumsal tecrübeye ve kurum kültürüne entegre ederek, ekonomik, sosyal ve çevresel konuların eşit önemde olduğunu biliyor; çalışmalarımızda bir arada ele almaya önem veriyoruz.

Sürdürülebilirlik Faaliyetlerimiz

Gelecek nesillere daha iyi bir Dünya bırakabilmek amacıyla, gerçekleştirdiğimiz vegerçekleştireceğimiz çalışmalarımıza sürdürülebilirliği dahil ediyoruz.

Anadolubank logo
-- --