e-Vadeli e-Vadeli

e-Vadeli

Anadolubank İşiniz İçin e-Vadeli Mevduat Hesap ile şubeye kadar yorulmayın!

İşletme birikimlerinizden, İnternet Şube ve Anadolubank Mobil üzerinden oluşturabileceğiniz Anadolubank İşiniz İçin e-Vadeli Mevduat Hesap ile güvence altında gelir elde edebilirsiniz.

e-Vadeli Mevduat nedir?

Anadolubank İşiniz İçin e-Vadeli Mevduat Hesap, İnternet Şube/Anadolubank Mobil üzerinden oluşturabileceğiniz ve standart vadeli mevduat hesabı gibi getiri elde edebileceğiniz bir üründür. İnternet Şube ve Anadolubank Mobil uygulamasında “Vadeli Hesaptan Para Çekme“  ve “Vadeli Hesaba Para Yatırma“  gibi e-Vadeli mevduat hesap işlemleri mevcuttur.

Bu özellikler sayesinde temdit günlerinizde e-Vadeli mevduat hesaplarınıza para yatırma veya e-Vadeli mevduat hesaplarınızdan para çekme işlemlerinizi şubelerinize gitmeden kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz.

e-Mevduat Hesap faiz oranı hesaplama işlemi için Hesaplama Aracımızı kullanabilir, elde edebileceğiniz e-Mevduat Hesap faiz oranlarını görüntüleyebilirsiniz. 

e-Vadeli Mevduat Hesabı nedir? 

Anadolubank İşiniz İçin e-Vadeli Mevduat Hesap ile;

  • Şubeye gitmenize gerek kalmadan hesap oluşturabilirsiniz.
  • e-Vadeli Mevduat Hesabı’na özel faiz oranlarından yararlanabilirsiniz. 
  • Şubeye gitmenize gerek kalmadan temdit günlerinizde e-Vadeli mevduat hesaplarınıza para yatırma işlemi gerçekleştirebilirsiniz.
  • Şubeye gitmenize gerek kalmadan temdit günlerinizde e-Vadeli mevduat hesaplarınızdan para çekme işlemi gerçekleştirebilirsiniz.
  • Hesap açma alt limiti 500 TL, 1.000 USD ve 1.000 EUR olarak belirlenmiştir.

Anadolubank İşiniz İçin e-Vadeli Mevduat Hesap ile detaylı bilgi almak için Anadolubank Mobil uygulamasını kullanabilir, Anadolubank Şubeleri’ni ziyaret edebilir veya 0 850 222 55 50 no.lu Anadolubank Çağrı Merkezi’ni arayabilirsiniz

e-Vadeli Mevduat Hesabı’nı nasıl oluşturabilirim?

e-Vadeli Mevduat Hesabı oluşturmak için Anadolubank Mobil ve İnternet Şube’yi kullanabilirsiniz.

Anadolubank e-Vadeli Mevduat Hesabı oluşturabilmekiçin gereken minimum tutar nedir?

e-Vadeli Mevduat Hesabı oluşturabilmeniz için gereken minimum tutar; 1.000 TL, 500 EUR veya 500 USD’dir.

Anadolubank e-Vadeli Mevduat Hesabı’na istediğim zaman para yatırıp, çekebilir miyim?

e-Vadeli Mevduat Hesabınıza, vade süresince para yatırma/çekme işlemi yapılırsa hesabınızın vadesi bozulur ve ilgili hesabınızdan faiz getirisi edinemezsiniz.

Anadolubank e-Vadeli Mevduat Hesabı’nı erken kapatabilir miyim?

e-Vadeli Mevduat Hesabı’nı erken kapatmanız durumunda, ilgili hesabınızdan faiz getirisi edinemezsiniz.

Anadolubank logo

Size daha iyi, hızlı ve güvenli bir kullanım sağlamak amacıyla web sitemizde çerezleri kullanıyoruz. Ayrıntılı bilgi için Çerez Politikasını inceleyiniz.