İşiniz İçin Mevduat

Mevduat

İşinizi büyütmenin anahtarı Anadolubank Mevduat Hesapları’nda!

İşinizi büyütüp, işletme paranızı güvence altına almak istiyorsanız, Anadolubank İşiniz İçin Mevduat Hesabı tam size göre.

Hesaplama Araçları ile seçtiğiniz hesap tipi için mevduat faizi hesaplama işlemi yapabilir; mevduat ürününüz ile ne kadar kazanç elde edebileceğinizi öğrenebilirsiniz. 

30.12.2021 tarihli ve 31705 sayılı Resmi Gazete'de yayımlanan TMSF tarafından "Sigortaya Tabi Mevduat ve Katılım Fonları ile Tasarruf Mevduatı Sigorta Fonunca Tahsil Olunacak Primlere Dair Yönetmelik" hükümleri çerçevesinde; Türkiye'de faaliyet gösteren bir kredi kuruluşunun yurt içi şubelerinde gerçek kişiler adına açılmış olan ve münhasıran çek keşide edilmesi dışında ticari işlemlere konu olmayan Türk Lirası, döviz ve kıymetli maden cinsinden tasarruf mevduatı hesaplarının anaparaları ile bu hesaplara ilişkin faiz reeskontları toplamının, her bir gerçek kişi için sigorta kapsamında olan kısmı 200 bin Türk Lirası'dır.
Gerçek veya tüzel kişiler adına açılan ticari işlemlere konu olan hesaplar sigorta kapsamında değildir.

Anadolubank’tan Kur Korumalı TL Vadeli Mevduat Hesabı
Anadolubank’tan Kur Korumalı TL Vadeli Mevduat Hesabı

Döviz kurlarındaki dalgalanmadan etkilenmeden birikimlerinizi değerlendirmek istiyorsanız Anadolubank, Altından Dönüşümlü veya Dövizden Dönüşümlü Kur Korumalı TL Vadeli Mevduat Hesapları tam size göre.

Vadesiz Mevduat
Vadesiz Mevduat

İşletme birikimlerinizi istediğiniz zaman kullanabileceğiniz Anadolubank İşiniz İçin Vadesiz Mevduat Hesabı ile paranızı kolayca ve hızlıca güvence altına alın!

Vadeli Mevduat
Vadeli Mevduat

İşletme birikimlerinizi piyasadaki faiz oranlarından etkilenmeden güvence altına almak istiyorsanız, Anadolubank İşiniz İçin Vadeli Mevduat hesabı tam size göre!

Dijitale özel faiz oranlarıyla kazanmaya hemen başlayın!
Dijitale özel faiz oranlarıyla kazanmaya hemen başlayın!

İnternet Şube ve Anadolubank Mobil üzerinden Anadolubank İşiniz İçin E-Vadeli Mevduat Hesap ile güvence altında işletme birikimlerinizden gelir elde edebilirsiniz.

Altın Hesap
Altın Hesap

Fiziksel olarak alım, satım ve teslimle uğraşmadan işletme birikimlerinizi Anadolubank İşiniz İçin Altın Hesap ile değerlendirin ve güvence altına alın!

Anadolubank logo

Size daha iyi, hızlı ve güvenli bir kullanım sağlamak amacıyla web sitemizde çerezleri kullanıyoruz. Ayrıntılı bilgi için Çerez Politikasını inceleyiniz.

Yeni reklam filmimiz yayında!