İşiniz İçin Kartlar Anadolubank Kredi Kartı
Anadolubank Kredi Kartı (ücretsiz kart) Anadolubank Kredi Kartı (ücretsiz kart)

Anadolubank Kredi Kartı (ücretsiz kart)

Anadolubank Kredi Kartı ile şirketinizin finans işlemlerini kolaylaştırın!

Anadolubank Kredi Kartı ile Visa ve Mastercard logosu olan her iş yerinde nakit avans ve taksit fırsatlarından yararlanabilirsiniz. Şirketiniz için yapacağınız kredi kartı başvurusu için bize ulaşmanız yeterli.

Avantajları
  • Yıllık kart aidatı ödemeden kredi kartınızı peşin işlemlerde kullanabilirsiniz.
  • Kredi kartı ile gerek yurt içinde gerek yurt dışında VISA/Master logosu taşıyan milyonlarca işyerinde rahatlıkla alışveriş yapılabilirsiniz.
  • Kredi kartı ile yurt içinde Anadolubank Şube ve ATM’lerinden, tüm yurt içi banka ATM’ lerinden, yurt dışında VISA/Matercard logolu ATM‘lerden nakit avans çekilebilirsiniz.
  • Anadolubank ATM’lerini, Çağrı Merkezi’ni ve Anadolubank İnternet Şube’yi kullanarak Eşit Taksitli Nakit Avans kullanımı yapabilirsiniz.

Şirketiniz için yapacağınız kredi kartı başvurusu için Anadolubank Mobil, İnternet Şube, Anadolubank Şubeleri, 0850 222 5550 no.lu Anadolubank Çağrı Merkezi’ni kullanabilirsiniz. Yaptığınız kredi kartı başvurusu süreçlerini ise Anadolubank Mobil uygulaması ve İnternet Şube üzerinden takip edebilirsiniz.

Anadolubank logo

Size daha iyi, hızlı ve güvenli bir kullanım sağlamak amacıyla web sitemizde çerezleri kullanıyoruz. Ayrıntılı bilgi için Çerez Politikasını inceleyiniz.