Anadolubank Logo
×
Bireysel   Kurumsal  
Başvuru ve Parola İşlemleri Kredi Karti
Ekstre Goruntuleme
DUYURULAR

Anadolubank’ın Reklam Kampanyası Yayında

Türkiye’nin yüzde yüz yerli sermayeli bankası Anadolubank’ın reklam kampanyası yayına başladı.

21 yıldır Kurumsal, KOBİ, işletme, ticari, bireysel ve tarım bankacılığı alanlarında hizmet veren Anadolubank, reklam filminde usta oyuncu Çetin Tekindor ile çalıştı.   

Ulusal TV kanalları, basın, radyo ve dijital platformlarda yayınlanan kampanyada, her insanın ve işletmenin ilerlemek için inandığı değerlere vurgu yapılıyor ve bu değerlerin onlar için ne anlama geldiği soruluyor.  Çetin Tekindor’un 'bu anlamlar sizin için ne demekse, bizim için de o demek’ mesajıyla Anadolubank’ın müşterilerine olan özenli bakış açısının ve müşteri odaklılığının altı çiziliyor. Reklamda “Bu toprakların bankası’ sloganıyla da yerli ve milli banka olması vurgulanıyor.

Yeni reklam kampanyasının yanında, 2018 yılı Anadolubank için finansal ve finansal olmayan ürün ve hizmetlerde yeniliklerle dolu bir yıl oldu.

Anadolubank, 2018 yılında mobil bankacılık uygulamasını yeniledi. Banka, günlük bankacılık işlemleri, finans yönetimi yapılabilen ve sürekli zenginleşen işlem seçenekleri sunan uygulaması ile müşterilerinin hayatlarını kolaylaştırmaya devam ediyor.

Dış ticarette, müşterilerinin yeni pazarlara açılması, ürün ve hizmetler konusunda desteklenmesi, ticaretin daha hızlı ve güvenli yapılabilmesi konusunda danışmanlık hizmeti veriyor. Bu hizmeti daha iyi sunabilmek adına kendini geliştirmeye devam ediyor.

Türkiye ekonomisine, KOBİ ve sanayicilere katkı sağlamak amacıyla ‘Anadolu Ekonomi Buluşmaları’ adıyla illerde düzenlenen toplantılar, Denizli, Konya, Gaziantep, Mersin ve Adapazarı’nda gerçekleşti. Toplantıların ilk bölümünde, ilgili ilin güçlü ve gelişime açık yönleri konuşuluyor. İkinci bölümdeki atölye çalışmasında ise, ‘KOBİ’ler İçin Devlet Desteği Tabanında Büyüme Yönetimi’ interaktif katılımla anlatılıyor. Toplantılar, 2019 yılı içerisinde de çeşitli illerde devam edecek.

2017 yılında başlayan, ‘Anadolu KOBİ Uzmanları’ adıyla, müşteri temsilcilerine yönelik eğitim projesi 2018 yılında da yoğun bir şekilde devam etti. Bu eğitim ile KOBİ'lere gerek gündelik, gerekse uzun dönemli stratejik kararlarını oluşturmalarında ve işletme süreçlerini geliştirmelerinde yol gösterebilecek beceri ve nitelikler kazandırılması amaçlanıyor. Müşteri temsilcilerinin müşteriler ile sadece finansal konularda değil, müşterinin faaliyet gösterdiği alanlarda da bilgi aktarabileceği ve çözüm sunacağı donanıma sahip olması hedefleniyor.

Son dönemde,  hayata geçen bir diğer proje ise ‘KOBİ Gurusu’ web sitesidir. Web sitesi ile KOBİ'lere bilgilenme ve öğrenme fırsatı sunmayı ve günlük hayatlarında ihtiyaç duyabilecekleri bilgilere erişim sağlamayı amaçlayan sitenin içeriği her geçen gün zenginleşmekte.

Anadolubank,  tüm çalışmalarında müşterileri ile uzun soluklu sürdürülebilir ve karşılıklı güvene dayalı ilişkiler tesis etmeyi amaçlamaktadır.