Dijitale Özel Hoş geldin Faizi ile Renkli Hesap açın, kazanmaya hemen başlayın!
Aytemiz'de Akaryakıtta %3'e varan indirim fırsatı!

Aytemiz'de Akaryakıtta %3'e varan indirim fırsatı!

   Aytemiz Vaay uygulamasını indirerek kayıt olan ve Anadolubank üzerinden temin edindiği kişiye özel kodu tanımlayan tüm Anadolubank kullanıcıları her benzin ve motorin alımlarında indirim avantajından faydalanıyor.

   Anadolubank üyeleri Aytemiz istasyonlarında Vaay mobil uygulaması üzerinden yapacakları her yakıt alışverişlerinde motorin ve benzinde %3’e varan indirim avantajından yararlanabileceklerdir.

   Anadolubank kullanıcılarının akaryakıt avantajında faydalanabilmesi için Aytemiz Vaay uygulamasını akıllı telefonuna yüklemiş olması gerekmektedir. Aytemiz Vaay uygulaması App Store, Google Play ve Huawei App Gallery üzerinden ücretsiz indirilebilmektedir.

●   Aytemiz Vaay uygulamasını indirip, kaydolup, sol üst köşedeki menü içerisinde yer alan “Katılım Kodu Gir” alanına Anadolubank tarafından temin edilecek kişiye özel kod girilmelidir.

●   Anadolubank üyelerine özel katılım kodu giren kullanıcılar Aytemiz istasyonlarında yapacakları her benzin veya motorin alışverişlerinde indirim halmaya hak kazanacaklardır. LPG/Otogaz alımları bu program kapsamına dahil değildir. 

   Anadolubank üyeleri Aytemiz Vaay uygulamasındaki indirim avantajından her yakıt alımında faydalanabileceklerdir. Avantaj yalnızca Vaay Mobil Ödeme veya Vaay Araçtan ödeme yöntemlerini kullanılarak yapılan alışverişlerde geçerlidir. Nakit ödeme seçeneği bulunmamaktadır.Vaay uygulaması hakkında bilgi, katılım kodu girişi ve işlem akışları için ; https://youtu.be/KRrJCpWN59o


Kampanya başlangıç tarihi: 04.12.2023
Kampanya bitiş tarihi: 30.06.2024

Sürdürmek istediğimiz
çok şey var

Gelecek için de Detaylı Bilgi
Sürdürülebilirlik Yaklaşımımız

Sorumlu bankacılık anlayışı ile sürdürülebilirliği, Anadolubank vizyonuna, kurumsal tecrübeye ve kurum kültürüne entegre ederek, ekonomik, sosyal ve çevresel konuların eşit önemde olduğunu biliyor; çalışmalarımızda bir arada ele almaya önem veriyoruz.

Sürdürülebilirlik Faaliyetlerimiz

Gelecek nesillere daha iyi bir Dünya bırakabilmek amacıyla, gerçekleştirdiğimiz vegerçekleştireceğimiz çalışmalarımıza sürdürülebilirliği dahil ediyoruz.

Anadolubank logo
-- --