Dijitale Özel Hoş geldin Faizi ile Renkli Hesap açın, kazanmaya hemen başlayın!
Yolcu360'tan %10 İndirimli Araç Kiralama Fırsatı!

Yolcu360'tan %10 İndirimli Araç Kiralama Fırsatı!

Anadolubank müşterilerine özel, Yolcu360’tan 110 Ülkede İndirimli Araç Kiralama Fırsatı!

·       Kampanyaya katılmak için ‘Kod Al’ butonunu tıklayarak katılım şifrenizi alabilirsiniz. Aldığınız kodu yolcu360.com internet sitesi veya Yolcu360 mobil uygulamasında araç listeleme sayfasında promosyon kodu kullan alanına kodu girerek indirimli fiyatları listeleyebilir ve kiralama işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca 0850 360 5 360 Yolcu360 Misafir Merkezini arayıp Yolcu360 indirim kodunuzu ileterek indirimli fiyatlardan kiralama işleminizi yapabilirsiniz.

·       Kampanya yurt dışı ve yurt içi kiralamalarda geçerlidir

·       Kampanya 1-29 gün arası kiralamalarda geçerlidir. Bu nedenle aylık ve uzun dönem kiralamaları kapsamamaktadır.

·       İlgili araç grubuna ait teminat tutarları (depozito) aracın tesliminde misafirin şahsi kredi kartından tahsil edilmektedir.

·       Kampanya fiyatları, günlük net araç kiralama fiyatları üzerinden indirimli olarak hesaplanır.

·       Araç kiralama ücreti dışında yapılan ödemeler kampanya kapsamı dışındadır (depozito, sigorta, muadil araç, farklı yerde bırakma ücreti vs).

·       Kampanya dahilinde rezervasyon yapılan aracın tesliminde ilgili firmanın kullanım koşulları geçerli olup, kiralayan kişi bu koşulları sağlamalıdır.

·       Kampanya başka bir kampanya veya indirim kodu ile birleştirilemez.

·       Bahsedilen araç modelleri; ilgili grubun örneği olarak kabul edilmekte olup kiralama anında ilgili araç grubundan başka muadil bir araç ile hizmet verilebilir.

·       Araç gruplarına göre kiralama işlemleri minimum 21 yaş en az 1 yıllık ehliyet gerektirmektedir.

·       Yolcu360 ve Anadolubank önceden haber vermeksizin kampanya koşullarında değişiklik yapma ve/veya kampanyayı iptal etme hakkına sahiptir.

·       Kampanya kapsamında kazanılan indirim hakkı başkasına devredilemez.


Kampanya başlangıç tarihi: 16.01.2023
Kampanya bitiş tarihi: 31.12.2024

Sürdürmek istediğimiz
çok şey var

Gelecek için de Detaylı Bilgi
Sürdürülebilirlik Yaklaşımımız

Sorumlu bankacılık anlayışı ile sürdürülebilirliği, Anadolubank vizyonuna, kurumsal tecrübeye ve kurum kültürüne entegre ederek, ekonomik, sosyal ve çevresel konuların eşit önemde olduğunu biliyor; çalışmalarımızda bir arada ele almaya önem veriyoruz.

Sürdürülebilirlik Faaliyetlerimiz

Gelecek nesillere daha iyi bir Dünya bırakabilmek amacıyla, gerçekleştirdiğimiz vegerçekleştireceğimiz çalışmalarımıza sürdürülebilirliği dahil ediyoruz.

Anadolubank logo
-- --