Seyahat Danışmanlığı Hizmeti!

Seyahat Danışmanlığı Hizmeti!

Anadolubank müşterilerine özel, Seyahat Danışmanlığı Hizmeti!
● Hizmetten faydalanmak için ‘Kod Al’ butonunu tıklayarak katılım şifrenizi alabilir ve Back-Up Hizmet Hattı’nı (02123673598) arayarak Seyahat Danışmanlığı Hizmeti’nden ücretsiz faydalanabilirsiniz.

● Seyahatlerinizin planlanmasını, en uygun konaklama alternatiflerinin araştırılmasını, avantajlı fiyatlarla otel ve uçak bileti rezervasyonlarının yapılmasını ve ücreti mukabili vize işlemlerinin takip edilmesini talep edebilirsiniz. Back-Up tarafından öngörülen saatler arasında Seyahat Danışmanlığı Hizmeti ücretsiz (Vize işlemleri hariç) olarak verilmektedir. Vize işlemleri için ödenmesi gereken her türlü tutarlar da size ait olup önceden tediyesi gereklidir.

● Edindiğiniz bilgiler ve öneriler çerçevesinde tercih, karar, uygulamalarınızdan ve bu tercih, karar ve uygulamalarınızın her türlü ve bütün maddi, cismani, mali, gayri mali ve hukuki sonuçlarından münhasıran ve müstakilen Anadolubank veya Back-Up sorumlu değildir.

● Hizmet kullanımında genel Back-Up koşulları geçerlidir.

● Anadolubank ve Back-Up, hizmeti durdurma ve değişiklik yapma hakkına sahiptir.

● Hizmet bitiş tarihi 30.06.2022’dir.


2022-02-17 - 2022-06-30

Anadolubank logo

Size daha iyi, hızlı ve güvenli bir kullanım sağlamak amacıyla web sitemizde çerezleri kullanıyoruz. Ayrıntılı bilgi için Çerez Politikasını inceleyiniz.

Yeni reklam filmimiz yayında!