Sağlıklı Beslenme Danışmanlığı Hizmeti

Sağlıklı Beslenme Danışmanlığı Hizmeti

Anadolubank müşterilerine özel, Back-Up’dan ücretsiz Sağlıklı Beslenme Danışmanlığı Hizmeti!

        Hizmetten faydalanmak için Anadolubank Mobil ya da İnternet Şubemize giriş yaptıktan sonra, 'Bana Özel Fırsatlar' kısmından ‘Kod Al’ butonunu tıklayarak katılım şifrenizi alabilir ve Back-Up Hizmet Hattı’nı 02123673598 arayarak Sağlıklı Beslenme Danışmanlığı Hizmeti’nden ücretsiz faydalanabilirsiniz.

        Sağlıklı Beslenme Danışmanlığı hizmeti, telekonferans yöntemiyle sunulmaktadır.

        Sağlıklı Beslenme Danışmanı (Diyetisyen), gerekli şartlarda sağlık anamnezi; kilo–boy ve beden kitle endeksi, kronik hastalığının varlığı, kullandığı ilaçlar gibi bilgileri alarak beslenmenize yönelik önerilerde bulunur. Kronik hastalığınız veya beslenme modelinin/diyetin olumsuz etkileyebileceği herhangi bir hastalığınız (diyabet, kalp, yüksek tansiyon gibi) ya da rahatsızlığınız varsa bilgi ve önerileri uygulamadan önce muhakkak doktorunuz ile paylaşmanız ve doktorunuzun kararına göre hareket etmeniz gerekmektedir.

        Sağlıklı Beslenme Danışmanı (Diyetisyen), diyet ve sağlıklı beslenme ürünleri, ilaçları ile ilgili bilgilendirme yapmaz; bu hizmet çerçevesinde her ne sebepten olursa olsun ürün ve ilaç önerilmez, reçete yazılmaz; bu tür talepler, doktor önerisi ve aynı ya da farklı branşlarda hizmet veren doktor, diyetisyen ve hastaneler ile ilgili görüş ve yorum istekleri karşılanmamaktadır.

        Telefonda hizmet süresi her seferinde en fazla 15 dk. ile sınırlıdır.

        Sağlıklı beslenme ile ilgili genel bilgilendirme ve önerilerden faydalanmak için her gün saat 10:00-22:00 arasında Back-Up Hizmet Hattı’nı (02123673598) arayarak Sağlıklı Beslenme Danışmanı’yla görüşebilirsiniz.

        Edindiğiniz bilgiler ve öneriler çerçevesinde tercih, karar,uygulamalarınızdan ve bu tercih, karar ve uygulamalarınızın her türlü ve bütün maddi, cismani, mali, gayri mali ve hukuki sonuçlarından münhasıran ve müstakilen Anadolubank veya Back-Up sorumlu değildir.

        Hizmet kullanımında genel Back-Up koşulları geçerlidir.

        Anadolubank ve Back-Up, hizmeti durdurma ve değişiklik yapma hakkına sahiptir.

        Hizmet bitiş tarihi 30.06.2022’dir.


2021-01-01 - 2022-06-30

Anadolubank logo

Size daha iyi, hızlı ve güvenli bir kullanım sağlamak amacıyla web sitemizde çerezleri kullanıyoruz. Ayrıntılı bilgi için Çerez Politikasını inceleyiniz.

Renkli Hesap’ta BirikimlerimGünlük Değerleniyor
Detaylı Bilgi Hemen Başvur