Dijitale Özel Hoş geldin Faizi ile Renkli Hesap açın, kazanmaya hemen başlayın!
Sağlıklı Beslenme Danışmanlığı Hizmeti

Sağlıklı Beslenme Danışmanlığı Hizmeti

Anadolubank müşterilerine özel, C&Cden ücretsiz Sağlıklı Beslenme Danışmanlığı Hizmeti!

·        Hizmetten faydalanmak için Anadolubank Mobil ya da İnternet Şubemize giriş yaptıktan sonra, 'Bana Özel Fırsatlar' kısmından Kod Al butonunu tıklayarak katılım şifrenizi alabilir ve C&C Hizmet Hattı’nı 08504747709 arayarak Sağlıklı Beslenme Danışmanlığı Hizmetinden ücretsiz faydalanabilirsiniz.

·        Sağlıklı Beslenme Danışmanlığı hizmeti, telekonferans yöntemiyle sunulmaktadır.

·        Sağlıklı Beslenme Danışmanı (Diyetisyen), gerekli şartlarda sağlık anamnezi; kiloboy ve beden kitle endeksi, kronik hastalığının varlığı, kullandığı ilaçlar gibi bilgileri alarak beslenmenize yönelik önerilerde bulunur. Kronik hastalığınız veya beslenme modelinin/diyetin olumsuz etkileyebileceği herhangi bir hastalığınız (diyabet, kalp, yüksek tansiyon gibi) ya da rahatsızlığınız varsa bilgi ve önerileri uygulamadan önce muhakkak doktorunuz ile paylaşmanız ve doktorunuzun kararına göre hareket etmeniz gerekmektedir.

·        Sağlıklı Beslenme Danışmanı (Diyetisyen), diyet ve sağlıklı beslenme ürünleri, ilaçları ile ilgili bilgilendirme yapmaz; bu hizmet çerçevesinde her ne sebepten olursa olsun ürün ve ilaç önerilmez, reçete yazılmaz; bu tür talepler, doktor önerisi ve aynı ya da farklı branşlarda hizmet veren doktor, diyetisyen ve hastaneler ile ilgili görüş ve yorum istekleri karşılanmamaktadır.

·        Telefonda hizmet süresi her seferinde en fazla 15 dk. ile sınırlıdır.

·        Sağlıklı beslenme ile ilgili genel bilgilendirme ve önerilerden faydalanmak için her gün saat 10:00-22:00 arasında C&C Hizmet Hattı’nı ( 08504747709  ) arayarak Sağlıklı Beslenme Danışmanı’yla görüşebilirsiniz.

·        Edindiğiniz bilgiler ve öneriler çerçevesinde tercih, karar,uygulamalarınızdan ve bu tercih, karar ve uygulamalarınızın her türlü ve bütün maddi, cismani, mali, gayri mali ve hukuki sonuçlarından münhasıran ve müstakilen Anadolubank veya Back-Up sorumlu değildir.

·        Hizmet kullanımında genel C&C koşulları geçerlidir.

·        Anadolubank ve C&C, hizmeti durdurma ve değişiklik yapma hakkına sahiptir.

 


Kampanya başlangıç tarihi: 01.01.2021
Kampanya bitiş tarihi: 31.12.2024

Sürdürmek istediğimiz
çok şey var

Gelecek için de Detaylı Bilgi
Sürdürülebilirlik Yaklaşımımız

Sorumlu bankacılık anlayışı ile sürdürülebilirliği, Anadolubank vizyonuna, kurumsal tecrübeye ve kurum kültürüne entegre ederek, ekonomik, sosyal ve çevresel konuların eşit önemde olduğunu biliyor; çalışmalarımızda bir arada ele almaya önem veriyoruz.

Sürdürülebilirlik Faaliyetlerimiz

Gelecek nesillere daha iyi bir Dünya bırakabilmek amacıyla, gerçekleştirdiğimiz vegerçekleştireceğimiz çalışmalarımıza sürdürülebilirliği dahil ediyoruz.

Anadolubank logo
-- --