Dijitale Özel Hoş geldin Faizi ile Renkli Hesap açın, kazanmaya hemen başlayın!
Özel Bankacılık Kredi Kartı Lounge Hizmeti!

Özel Bankacılık Kredi Kartı Lounge Hizmeti!

   Anadolubank Özel Bankacılık müşterilerine özel olarak tasarlanan MasterCard'ın ayrıcalıklı kredi kartı "World Elite”, sade tasarımı ve size özel sunduğu saygın özellikleriyle yaşam tarzınıza ayak uydurur.
   Anadolubank World Elite kredi kartınızın “Lounge Key” özelliği sayesinde yurt içi ve yurt dışında anlaşmalı lounge’larda ayda en fazla 2 defa olmak üzere 1 misafiriniz ile lounge kapsamındaki hizmetlerden ücretsiz olarak yararlanabilirsiniz. Lounge key hizmetinden faydalanmaya kredi kartınızı teslim aldıktan sonra 1 hafta içinde başlayabilirsiniz. Haklar dahilinde lounge girişinde kartınızdan çekilen tutar (35 USD), ortalama 7 gün açık provizyon işlemlerinde bekleyerek iptal olacaktır. Lounge key giriş haklarının aşılması durumunda kişi başı 35 USD ile ücretlendirme yapılacaktır. Seyahat esnasında Anadolubank Özel Bankacılık müşterilerinin misafirleri de bu hizmetten yararlanmak isterse kullanım hakkından düşer.
   Kredi kartınız güvenlik sebebiyle internetten alışverişe kapalı olarak sunulmaktadır.Lounge kullanımları ve internetten alışveriş imkanı için Anadolubank Mobil, İnternet Şube veya Çağrı Merkezi üzerinden öncelikle kullanım tercihlerinizi güncelleyebilirsiniz.
   Lounge’a giriş yapmak için Lounge Key resepsiyonundaki yetkiliye Anadolubank World Elite kredi kartınızı göstermeniz yeterlidir. 
   Lounge Key hizmeti kapsamında detaylı bilgi ve hizmetin geçerli olduğu lounge listesi için www.loungekey.com/anadolubankprivate sayfası hazırlanmış olup, ilgili sayfaya erişim sağlayarak detaylı bilgi sahibi olabilir ve kalan lounge haklarınızı takip edebilirsiniz.
   Bu hizmet için fırsatlar dünyasından kod almanıza ve rezervasyon yaptırmanıza gerek yoktur.
   Ek kartlar, Özel Bankacılık ayrıcalıklarından yararlanamamaktadır.


Kampanya başlangıç tarihi: 08.01.2024
Kampanya bitiş tarihi: 31.12.2024

Sürdürmek istediğimiz
çok şey var

Gelecek için de Detaylı Bilgi
Sürdürülebilirlik Yaklaşımımız

Sorumlu bankacılık anlayışı ile sürdürülebilirliği, Anadolubank vizyonuna, kurumsal tecrübeye ve kurum kültürüne entegre ederek, ekonomik, sosyal ve çevresel konuların eşit önemde olduğunu biliyor; çalışmalarımızda bir arada ele almaya önem veriyoruz.

Sürdürülebilirlik Faaliyetlerimiz

Gelecek nesillere daha iyi bir Dünya bırakabilmek amacıyla, gerçekleştirdiğimiz vegerçekleştireceğimiz çalışmalarımıza sürdürülebilirliği dahil ediyoruz.

Anadolubank logo
-- --