Dijitale Özel Hoş geldin Faizi ile Renkli Hesap açın, kazanmaya hemen başlayın!
Liv Hospital'dan Avantajlı Check Up Paketleri!

Liv Hospital'dan Avantajlı Check Up Paketleri!

   Kampanyaya katılmak için ‘Kod Al’ butonunu tıklayarak katılım şifrenizi alabilir ve avantajlı Check up hizmetinden faydalanmak için alacağınız kodla birlikte faydalanmak istediğiniz check up paketini  anadolubank@livhosptital.com.tr mail adresine göndererek faydalanabilirsiniz. Check Up paketlerini incelemek için Liv Hospital mobil uygulamasını indirdikten sonra ana sayfada yer alan Check-up bölümüne tıklamanız gerekmektedir. Mailde ileitişim bilgilerinizi mutlaka belirtiniz. Kodunuzla birlikte check-up talebinizi ilettikten sonra Check Up yetkilisi tarafından aranılacak ve paket hakkında detaylı bilgilendirileceksiniz.

   Kampanya sadece Liv Ulus ve Liv Vadi hastanelerinde geçerlidir.

   Anadolubank ve Liv Hospital kampanyayı durdurma ve değişiklik yapma hakkında sahiptir.

   Liv Hospital cari fiyatlarda değişiklik yapma hakkına sahiptir.


Kampanya başlangıç tarihi: 11.03.2024
Kampanya bitiş tarihi: 31.12.2024

Sürdürmek istediğimiz
çok şey var

Gelecek için de Detaylı Bilgi
Sürdürülebilirlik Yaklaşımımız

Sorumlu bankacılık anlayışı ile sürdürülebilirliği, Anadolubank vizyonuna, kurumsal tecrübeye ve kurum kültürüne entegre ederek, ekonomik, sosyal ve çevresel konuların eşit önemde olduğunu biliyor; çalışmalarımızda bir arada ele almaya önem veriyoruz.

Sürdürülebilirlik Faaliyetlerimiz

Gelecek nesillere daha iyi bir Dünya bırakabilmek amacıyla, gerçekleştirdiğimiz vegerçekleştireceğimiz çalışmalarımıza sürdürülebilirliği dahil ediyoruz.

Anadolubank logo
-- --