Dijitale Özel Hoş geldin Faizi ile Renkli Hesap açın, kazanmaya hemen başlayın!
Evde Tamir Ve Tadilat Organizasyonu Hizmeti

Evde Tamir Ve Tadilat Organizasyonu Hizmeti

Anadolubank müşterilerine özel, Evde Tamir Ve Tadilat Organizasyonu Hizmeti!

● Hizmetten faydalanmak için ‘Kod Al’ butonunu tıklayarak katılım şifrenizi alabilir ve C&C Hizmet Hattı’nı ( 08504747709 ) arayarak Evde Tamir ve Tadilat Organizyonu hizmetinden faydalanabilirsiniz.

● Talebiniz doğrultusunda küçük (Esaslı–kapsamlı olmayan) evde tamir, revizyon ve onarımlarının gerçekleştirilmesi için ilgili hizmet birim ücreti karşılığında evinize yönlendirir.

● Talebiniz sırasında keşif ücreti bilgisi verilir. Onayınız ve ödemeyi gerçekleştirmenizle keşif için hizmet birimi yönlendirmesi yapılır. Keşif ile birlikte istenilen işin nasıl ve ne kadar sürede yapılabileceği bilgisi ve fiyatı belirtilir. Onayınız ardından işlem yapılır. Keşif sonrası gereken işler ve uygulamalar için ödenmesi gereken her türlü ve bütün tutarlar tarafınıza aittir ve siz ve hizmet biriminin anlaşmasına göre iş ve uygulamalar gerçekleştirilir. Size ait olmayan eve C&C kabulü halinde verilen hizmetlerde ev sahibi kabul ve onayları sizin için geçerli ve bağlayıcı olup ev sahibi ile müşterek borçlu ve müteselsil kefil ve garantördür.

● Bu hizmet kapsamında C&C; sıhhi tesisat için tamir–onarım, yangın ve sel hallerinde kurutma işleri; seramik, boya, duvar kağıdı, kartonpiyer, alçı, alçıpan, parke ve sistre cila, mobilya ve ahşap işleri, genel temizlik işleri, halı temizliği, çatı onarımları, dış cephe onarımları, izolasyon işleri, çelik kapı onarımları, panjur onarım ve değişim, elektrik tesisatı onarım vb. hizmetleri organize eder.

● Hizmet sadece İstanbul, Ankara, İzmir, Bursa, Antalya, Adana, Samsun, Manisa, Denizli, Mersin, Tekirdağ, Sakarya, Kocaeli, Aydın, Kayseri, Gaziantep, Eskişehir, Edirne, Kırklareli, Hatay, İskenderun illerinde; Pazar günleri hariç her gün 09.00–18.00 saatleri arasında verilir. Hafta sonları, dini ve resmi bayram tatillerinde hizmet talepleri alınmakta ve hizmet sunulmaktadır.

● Yangın ve sel hallerinde kurutma işleri; sadece İstanbul, Ankara, İzmir, Bursa, Denizli, Kocaeli , Samsun, Manisa, Tekirdağ, Kocaeli, Edirne, Kırklareli illerinde verilir.

● C&C’e bildirdiğiniz talepler için ilgili hizmet birimi kural olarak maksimum 2 iş günü içerisinde eve yönlendirilir.                               

● Evde Tamir ve Tadilat Hizmeti dini ve resmi bayram tatillerinde ve Pazar günleri verilmez. Hizmet kullanımında genel C&C koşulları geçerlidir.

● Edindiğiniz bilgiler ve öneriler çerçevesinde tercih, karar,uygulamalarınızdan ve bu tercih, karar ve uygulamalarınızın her türlü ve bütün maddi, cismani, mali, gayri mali ve hukuki sonuçlarından münhasıran ve müstakilen Anadolubank veya C&C sorumlu değildir.

● Hizmet kullanımında genel C&C koşulları geçerlidir.

● Anadolubank ve C&C, hizmeti durdurma ve değişiklik yapma hakkına sahiptir.Kampanya başlangıç tarihi: 01.01.2021
Kampanya bitiş tarihi: 31.12.2023

Sürdürmek istediğimiz
çok şey var

Gelecek için de Detaylı Bilgi
Sürdürülebilirlik Yaklaşımımız

Sorumlu bankacılık anlayışı ile sürdürülebilirliği, Anadolubank vizyonuna, kurumsal tecrübeye ve kurum kültürüne entegre ederek, ekonomik, sosyal ve çevresel konuların eşit önemde olduğunu biliyor; çalışmalarımızda bir arada ele almaya önem veriyoruz.

Sürdürülebilirlik Faaliyetlerimiz

Gelecek nesillere daha iyi bir Dünya bırakabilmek amacıyla, gerçekleştirdiğimiz vegerçekleştireceğimiz çalışmalarımıza sürdürülebilirliği dahil ediyoruz.

Anadolubank logo
-- --