Dijitale Özel Hoş geldin Faizi ile Renkli Hesap açın, kazanmaya hemen başlayın!
Anadolubank Müşterilerine, Özel Şoför Organizasyonu Hizmeti

Anadolubank Müşterilerine, Özel Şoför Organizasyonu Hizmeti

Anadolubank müşterilerine özel, Özel Şoför Organizasyonu Hizmeti!

   Hizmetten faydalanmak için Anadolubank Mobil ya da İnternet Şubemize giriş yaptıktan sonra, 'Bana Özel Fırsatlar' kısmından ‘Kod Al’ butonunu tıklayarak katılım şifrenizi alabilir ve C&C Hizmet Hattı’nı ( 08504747709 ) arayarak Özel Şoför Organizasyonu Hizmeti’nden ücreti karşılığında faydalanabilirsiniz.

   C&C  Özel Şoför Hizmeti; yorgunluk, alkol alımı, trafik yoğunluğu vb. nedenlerle araç kullanmak  istemediğiniz durumlarda özel şoförün bulunduğunuz yere gelmesi ve sürücünün ulaşılmak istenilen yere aracınızı kullanarak ulaşımının sağlanması şeklinde sağlanmaktadır.

   Bu hizmet, hafta içi ve hafta sonu organizasyon saatinden en az 3 saat öncesinde C&C Hizmet Hattı aracılığı ile rezervasyon yapılması kaydıyla, müsaitlik durumuna göre İstanbul il sınırları içerisinde sunulmaktadır.

   Özel Şoför rezervasyon iptalleri  1 saat öncesinden C&C Hizmet Hattı’na bildirilmelidir. İptal bildirimi yapılmadığı takdirde ücret iadesi yapılmayacaktır.

C&C  Özel Şoför Hizmeti’ni Alırken Dikkat Edilecek Hususlar!

   Bekleme süresi rezervasyon saati itibariyle maksimum 15 dakikadır.  Özel Şoför geliş saati rezervasyon saatinden geç olması durumunda bu süre  Özel Şoför geldiği saat itibariyle başlar.  15 dakikayı geçen beklemelerde ise  Özel Şoför geri döner ve bu hizmet kullanılmış sayılır. Bu durumda tahsil edilen tutar iade edilmez.

   Özel Şoför o anki trafik şartları sebebi ile alış noktasına 30 dakikaya kadar geç ulaşabilir. Özel Şoför’ün, rezervasyon saatini takiben 30 dakika içerisinde, alış noktasında olmaması ve bu nedenle sizin Özel Şoför ile buluşamamanız durumunda, bu hizmet kullanılmamış olarak kabul edilir ve sizden ücret alınmaz. Bu durumda alternatif çözümler C&C Hizmet Hattı tarafından sunulur.

   Rezervasyon sırasında belirttiğiniz ilgili lokasyonda ve rezervasyon saatinde hazır bulunmanız gerekmektedir.

   Rezervasyon sırasında verdiğiniz alış adresi dışında başka bir adrese yapılan tüm uğramalar ek adres kabul edilir. Bu işlem ayrıca ücretlendirilir ve tahsilat C&C tarafından yapılır. 

   Hizmet alınmadan önce aracın ruhsatın, Özel Şoför’e gösterilmesi ve hizmet sırasında araçta bulunması gereklidir.

   Hizmet sırasında  şoför dahil aracın ruhsatta belirtilmiş koltuk sayısından fazla kişi araca alınmayacaktır.

   Bu hizmet, 365 gün 24 saat sağlanır. Hizmet alımı sırasında oluşabilecek kaza ve kasarlar, aracınızın  kasko ve trafik sigortasından karşılanır ve sigorta dışında kalabilecek sair hususlarda doğacak her türlü sorumluluk size aittir.

   Hizmet verilmesi sırasında şoför hatalı olmayan trafik cezaları size aittir; ayrıca hiçbir şekilde şoförden trafik ihlali yapmasını talep edilmemelidir.

   Edindiğiniz bilgiler ve öneriler çerçevesinde tercih, karar, uygulamalarınızdan ve bu tercih,  karar ve uygulamalarınızın her türlü ve bütün maddi, cismani, mali, gayri mali ve hukuki  sonuçlarından münhasıran ve müstakilen Anadolubank veya C&C sorumlu değildir. Hizmet kullanımında genel C&C koşulları geçerlidir.

   Anadolubank ve C&C, hizmeti durdurma ve değişiklik yapma hakkına sahiptir.


Kampanya başlangıç tarihi: 01.01.2021
Kampanya bitiş tarihi: 31.12.2024

Sürdürmek istediğimiz
çok şey var

Gelecek için de Detaylı Bilgi
Sürdürülebilirlik Yaklaşımımız

Sorumlu bankacılık anlayışı ile sürdürülebilirliği, Anadolubank vizyonuna, kurumsal tecrübeye ve kurum kültürüne entegre ederek, ekonomik, sosyal ve çevresel konuların eşit önemde olduğunu biliyor; çalışmalarımızda bir arada ele almaya önem veriyoruz.

Sürdürülebilirlik Faaliyetlerimiz

Gelecek nesillere daha iyi bir Dünya bırakabilmek amacıyla, gerçekleştirdiğimiz vegerçekleştireceğimiz çalışmalarımıza sürdürülebilirliği dahil ediyoruz.

Anadolubank logo
-- --