Dijitale Özel Hoş geldin Faizi ile Renkli Hesap açın, kazanmaya hemen başlayın!
7/24 Bilgilendirme ve Rezervasyon Hizmeti

7/24 Bilgilendirme ve Rezervasyon Hizmeti

Anadolubank müşterilerine özel, C&Cden 7/24 Bilgilendirme ve Rezervasyon Hizmeti!

·    Hizmetten faydalanmak için Anadolubank Mobil ya da İnternet Şubemize giriş yaptıktan sonra, 'Bana Özel Fırsatlar' kısmından Kod Al butonunu tıklayarak katılım şifrenizi alabilir ve C&C Hizmet Hattı’nı (08504747709) arayıp katılım şifrenizi ileterek  hizmetten faydalanabilirsiniz.

·     Hizmet kapsamında C&C Hizmet Hattı tarafından; imkânlar ölçüsünde hizmet verebilecek en uygun hizmet biriminin (Eczane, diş hekimi, hastane, restoran, mobilyacı, kargo vb.) isim, adres ve telefon numarası bilgilerini alabilirsiniz veya keyifli bir yemek için tercih edeceğiniz restoranları araştırabilir ve rezervasyon yaptırabilirsiniz.

·        Hizmet kullanımında genel C&C koşulları geçerlidir.

·      Edindiğiniz bilgiler ve öneriler çerçevesinde tercih, karar, uygulamalarınızdan ve bu tercih, karar ve uygulamalarınızın her türlü ve bütün maddi, cismani, mali, gayri mali ve hukuki sonuçlarından münhasıran ve müstakilen Anadolubank veya Back-Up sorumlu değildir.

·        Anadolubank ve C&C, hizmeti durdurma ve değişiklik yapma hakkına sahiptir.

 

 


Kampanya başlangıç tarihi: 01.01.2021
Kampanya bitiş tarihi: 31.12.2024

Sürdürmek istediğimiz
çok şey var

Gelecek için de Detaylı Bilgi
Sürdürülebilirlik Yaklaşımımız

Sorumlu bankacılık anlayışı ile sürdürülebilirliği, Anadolubank vizyonuna, kurumsal tecrübeye ve kurum kültürüne entegre ederek, ekonomik, sosyal ve çevresel konuların eşit önemde olduğunu biliyor; çalışmalarımızda bir arada ele almaya önem veriyoruz.

Sürdürülebilirlik Faaliyetlerimiz

Gelecek nesillere daha iyi bir Dünya bırakabilmek amacıyla, gerçekleştirdiğimiz vegerçekleştireceğimiz çalışmalarımıza sürdürülebilirliği dahil ediyoruz.

Anadolubank logo
-- --