7/24 Bilgilendirme ve Rezervasyon Hizmeti

7/24 Bilgilendirme ve Rezervasyon Hizmeti

Anadolubank müşterilerine özel, Back-Up’dan 7/24 Bilgilendirme ve Rezervasyon Hizmeti!

● Hizmetten faydalanmak için Anadolubank Mobil ya da İnternet Şubemize giriş yaptıktan sonra, 'Bana Özel Fırsatlar' kısmından ’Kod Al’ butonunu tıklayarak katılım şifrenizi alabilir ve Back-Up Hizmet Hattı’nı (02123673598) arayıp katılım şifrenizi ileterek  hizmetten faydalanabilirsiniz.

● Hizmet kapsamında Back–Up Hizmet Hattı tarafından; imkânlar ölçüsünde hizmet verebilecek en uygun hizmet biriminin (Eczane, diş hekimi, hastane, restoran, mobilyacı, kargo vb.) isim, adres ve telefon numarası bilgilerini alabilirsiniz veya keyifli bir yemek için tercih edeceğiniz restoranları araştırabilir ve rezervasyon yaptırabilirsiniz.

● Hizmet kullanımında genel Back-Up koşulları geçerlidir.

● Edindiğiniz bilgiler ve öneriler çerçevesinde tercih, karar, uygulamalarınızdan ve bu tercih, karar ve uygulamalarınızın her türlü ve bütün maddi, cismani, mali, gayri mali ve hukuki sonuçlarından münhasıran ve müstakilen Anadolubank veya Back-Up sorumlu değildir.

● Anadolubank ve Back-Up, hizmeti durdurma ve değişiklik yapma hakkına sahiptir.

● Hizmet bitiş tarihi 30.06.2022’dir.


2021-01-01 - 2022-06-30

Anadolubank logo

Size daha iyi, hızlı ve güvenli bir kullanım sağlamak amacıyla web sitemizde çerezleri kullanıyoruz. Ayrıntılı bilgi için Çerez Politikasını inceleyiniz.

Kazancınızı artırmanın
‘Renkli’ yolu...
Kazanmaya Başla