Anadolubank Logo
×
Bireysel   Kurumsal  
Başvuru ve Parola İşlemleri Kredi Karti
Ekstre Goruntuleme
BİREYSEL » KREDİ KARTLARI » EŞİT TAKSİTLİ NAKİT AVANS

EŞİT TAKSİTLİ NAKİT AVANS KULLANIM BİLGİLERİ

1. Eşit Taksitli Nakit Avans’ınızı, limitleriniz dâhilinde 2 -12 ay arasında kullanılanabilirsiniz.

2. Minimum günlük kullanım limitiniz 300 TL olup, İnternet Şubesi ve Çağrı Merkezinden yapılan işlemlerde maksimum günlük kullanım limitiniz 20.000 TL dir.

3. Anadolubank ATM lerinde, günlük Eşit Taksitli Nakit Avans üst limitiniz 3,000 TL dir.

4. Farklı günlerde dahi olsa toplamda kullandığınız Eşit Taksitli Nakit Avans bakiyeniz maksimum 20.000 TL dir.

5. Eşit Taksitli Nakit Avans işlemleri ATM, Çağrı Merkezi ve İnternet Bankacılığı kanallarından yapılabilmektedir.

6. Çağrı Merkezi’nden Eşit Taksitli Nakit Avans kullanılabilmesi için İnternet Şubesi kullanıcısı olmanız gerekmektedir.

7. Eşit Taksitli Nakit Avans işlemlerinde Worldpuan kazanımı geçerli değildir.

8. Ek kartların Eşit Taksitli Nakit Avans işlemi, asıl kart sahibinin ek karta tanımladığı nakit avans limitleri dahilinde ve sadece ATM’lerde yapılabilmektedir.

9. Ek kartlar için erken kapama işlemi, sadece internet şubesinden yapılabilmektedir. ATM ve Çağrı Merkezinden erken kapama işlemi yapılamamaktadır.

10. Ödeyeceğiniz ilk taksit tutarı, işlemin yapıldığı tarih ile son ödeme tarihi arasındaki gün sayısına göre farklılık gösterebilir.

11. Çekmiş olduğunuz Eşit Taksitli Nakit Avansınızı erken kapamanız halinde, erken kapama işlemi tarihinde ödeyeceğiniz erken kapama tutarı, kredi kartı ekstrenize borç olarak yansıtılacaktır. Son ödeme tarihine kadar ödemediğiniz takdirde hesap kesim tarihinden itibaren ödeme yapacağınız güne kadar nakit avans faizi yansıtılacaktır.

12. ATM üzerinden: Eşit Taksitli Nakit Avans kullanımı için Eşit Taksitli Nakit Avans seçeneğini seçtikten sonra, simülasyon ekranı çıkacak ve onay verdiğiniz anda kullanım gerçekleşecektir.

13. İnternet Şubesi üzerinden: Eşit Taksitli Nakit Avans kullanımı için Kredi Kartları altında Eşit Taksitli Nakit Avans menüsünü tıklamanız yeterli olacaktır. İlgili alanları doldurduktan sonra onay vermeniz halinde kullanım gerçekleşecektir. Ek kartlar, İnternet Şubesi üzerinden kullandırım yapamamaktadır.

14. Çağrı Merkezi üzerinden: Eşit Taksitli Nakit Avans kullanımı için 0 850 222 55 50 no’lu çağrı merkezini aramanız yeterli olacaktır. Çağrı Merkezi’nden Eşit Taksitli Nakit Avans kullanılabilmesi için İnternet Şubesi kullanıcısı olmanız gerekmektedir. Ek kartlar, Çağrı Merkezi üzerinden kullandırım yapamamaktadır.

15. Eşit Taksitli Nakit Avans’ın geri ödeme süresi boyunca kredi kartı hesap kesim tarihi değişikliği yapılamamaktadır.

16. Eşit Taksitli Nakit Avans taksitinin son ödeme tarihine kadar ödeme yapılmaması veya taksit tutarından daha az ödeme yapılması halinde, taksit tutarı üzerinden günlük nakit avans faizi işlemektedir.

17. Eşit Taksitli Nakit Avans kullanımı ve erken kapama işlemi gerçekleştiği anda bankamızda kayıtlı bulunan cep telefonunuza SMS ile bilgilendirme yapılacaktır.