Ücretsiz Psikolojik Rehberlik Hizmeti

Ücretsiz Psikolojik Rehberlik Hizmeti

Anadolubank müşterilerine özel, Back-Up’dan ücretsiz Psikolojik Rehberlik Hizmeti!

● Hizmetten faydalanmak için Anadolubank Mobil ya da İnternet Şubemize giriş yaptıktan sonra, 'Bana Özel Fırsatlar' kısmından ‘Kod Al’ butonunu tıklayarak katılım şifrenizi alabilir ve Back-Up Hizmet Hattı’nı (02123673598) arayarak Psikolojik Rehberlik Hizmeti’nden ücretsiz faydalanabilirsiniz.

● Hizmet kapsamında size kişisel, sosyal, eğitimsel ve mesleki konularda amaçlarınızı belirleme, karar verme, var olan problemlerinizi çözme vb. konularda genel bilgiler ve öneriler edinebilirsiniz.

● Hizmetten faydalanmak için Back-Up Hizmet Hattı’nı arayarak görüşme talebinde bulunmanız gerekmektedir.

● Back-Up tarafından anlaşmalı kurum dahilindeki psikologların müsait olduğu bir tarih/saate randevu alınarak randevu bilgisi sizinle paylaşılacaktır. Randevu saatinde Back-Up tarafından aranılarak telefonda bilgilendirme hizmeti ücretsiz verilecektir.

● Psikolojik Rehberlik Hizmeti kapsamında yüz yüze görüşme yapılmamaktadır. Bu hizmet kapsamında danışman; psikolojik değerlendirme yapmaz veya psikoterapi uygulamaları gerçekleştirmez, ilaçlar ile ilgili bilgilendirme yapmaz, bu hizmet çerçevesinde her ne şekilde olursa olsun ürün ve ilaç önerilmez, reçete yazılmaz.

● Hizmet, hafta içi her gün mesai saatleri içerisinde 10.00–17.00 arasında sunulmaktadır.

● Psikolojik Rehberlik Hizmeti, dini ve resmi bayram tatillerinde sunulmamaktadır.

● Telefonda hizmet süresi her seferde en fazla 20 dk. ile sınırlıdır.

● Edindiğiniz bilgiler ve öneriler çerçevesinde tercih, karar, uygulamalarınızdan ve bu tercih, karar ve uygulamalarınızın her türlü ve bütün maddi, cismani, mali, gayri mali ve hukuki sonuçlarından münhasıran ve müstakilen Anadolubank veya Back-Up sorumlu değildir.

● Hizmet kullanımında genel Back-Up koşulları geçerlidir.

● Anadolubank ve Back-Up, hizmeti durdurma ve değişiklik yapma hakkına sahiptir.

● Hizmet bitiş tarihi 30.06.2022’dir.


2021-01-01 - 2022-06-30

Anadolubank logo

Size daha iyi, hızlı ve güvenli bir kullanım sağlamak amacıyla web sitemizde çerezleri kullanıyoruz. Ayrıntılı bilgi için Çerez Politikasını inceleyiniz.

Kazancınızı artırmanın
‘Renkli’ yolu...
Kazanmaya Başla