Proteco Ofis Dezenfekte İşlemi %18 İndirim!

Proteco Ofis Dezenfekte İşlemi %18 İndirim!

Anadolubank müşterilerine özel, Proteco’da  yüzde 18 indirim!

● Kampanyaya katılmak için Anadolubank Mobil ya da İnternet Şubemize giriş yaptıktan sonra, 'Bana Özel Fırsatlar' kısmından ‘Kod Al’ butonunu tıklayarak katılım şifrenizi alabilir, katılım şifreniz ile 0543 879 04 33 numaralı telefonu arayarak rezervasyon talebinizi iletebilirsiniz.

● Ayrıca https://www.prote.co web sitesi üzerinden talep oluşturma işlemi sırasında ''Bizi Nereden Duydunuz?'' bölümüne katılım şifrenizi yazarak indirimden faydalanabilirsiniz.

● Organizasyon 48 saat içerisinde gerçekleşecek şekilde tarih ve saat bilgisi, Proteco yetkilileri tarafından sizlerle paylaşılacaktır.

● Hizmet, minimum 100 metrekare alanlar için geçerlidir. Ofis dezenfekte işleminden faydalanırsanız,  aracınıza özel dezenfekte hizmeti size özel ücretsiz olarak sunulacaktır. Dezenfeksiyon işlemi bulaşıcı hastalıkların yayılmasını engellemek üzerine koruyucu önlem sınıfında bir işlemdir.

● Kampanya, farklı bir kampanya ile birleştirilemez ve kazanılan hak devredilemez.

● Hizmet, İstanbul'da geçerlidir.

● Kampanyada genel Proteco kullanım koşulları geçerlidir.

● Anadolubank ve Proteco, kampanyayı durdurma ve değişiklik yapma hakkına sahiptir.

● Kampanya 30.06.2022 tarihine kadar geçerlidir.


2021-01-01 - 2022-06-30

Anadolubank logo

Size daha iyi, hızlı ve güvenli bir kullanım sağlamak amacıyla web sitemizde çerezleri kullanıyoruz. Ayrıntılı bilgi için Çerez Politikasını inceleyiniz.

Yeni reklam filmimiz yayında!