Back-Up Özel Şoförlü VIP Havalimanı Transfer Hizmeti

Back-Up Özel Şoförlü VIP Havalimanı Transfer Hizmeti

Anadolubank müşterilerine özel,  Back-Up’dan fiyat avantajlı Özel Şoförlü VIP Havalimanı Transfer Hizmeti!

● Hizmetten faydalanmak için Anadolubank Mobil ya da İnternet Şubemize giriş yaptıktan sonra, 'Bana Özel Fırsatlar' kısmından ‘Kod Al’ butonunu tıklayarak katılım şifrenizi alabilir ve Back-Up Hizmet Hattı’nı (02123673598) arayarak VIP Havalimanı Transfer Hizmeti’nden fiyat avantajlı olarak faydalanabilirsiniz.

● Özel Şoförlü VIP Havalimanı Transferi’nden havalimanından adrese veya adresten havalimanına ulaşım için aşağıdaki şartlarda faydalanabilirsiniz.

● Hizmet; İstanbul, Ankara, İzmir, Antalya il sınırları, Bodrum’da ilçe yarımada sınırları içinde ve Dalaman’da Göcek, Fethiye (Merkez), Akyaka, Fethiye Hilside&Likya Word, Sarıgerme, Ortaca, Sarsala, Dalyan, Köyceğiz, İztuzu, Çalış Plajı, Gökova, Ovacık, Ölüdeniz, Marmaris Merkez, Hisarönü, İçmeler, Orhaniye, Marmaris Turunç, Yalancı Boğaz, Aksaz, Selimiye, Bozburun, Datça Aktur, Datça Merkez, Ekincik, Karacasöğüt, D–Otel Maris (Orhaniye), Bördübet ve Adana’da Çukurova, Seyhan, Yüreğir, Sarıçam, Ceyhan, İmamoğlu, Karataş bölgesinde bölgelerinde geçerlidir.

● Transfer saatinden en az 24 saat önce; bayram, resmi tatil vb. dönemlerde ise 72 saat önce Back-Up Hizmet Hattı’nı (02123673598) arayarak VIP Havalimanı Transfer Hizmeti ücretini ödeyerek rezervasyon yaptırabilirsiniz.

● Transfer hizmeti İstanbul’da Mercedes Vito ve Volkswagen Passat ile diğer tüm bölgelerde Mercedes Vito araçlarla sunulmaktadır.

● Rezervasyon iptalleri, 12 saat öncesinden Back-Up Hizmet Hattı’na bildirilmelidir. Aksi halde hizmet alınmış gibi ücretlendirme yapılmaktadır.

● Adresten alımlarda bekleme süresi rezervasyon saati itibariyle azami 15 dk.’dır.

● VIP Havalimanı Transfer Hizmeti; kapsam dahilindeki havalimanı-adres ve adres-havalimanı opsiyonları ile farklı güzergahlardan yolcu alımı ve duraklama yapılmadan sağlanmaktadır.

● Avrasya Tüneli, Yavuz Sultan Selim Köprüsü (3. köprü) ve ücretli otoban kullanımları ücreti karşılığında sunulan bir hizmettir. Transfer rezervasyonu yapılırken veya hizmet alımı sırasında bu güzergahların kullanımını talep etmeniz halinde Back-Up Hizmet Hattı yetkilisine bilgi verilmesi ve ödemenin Back-Up Hizmet Hattı’na yapılması gerekmektedir.

● İsimlikle karşılama hizmeti, hizmetin geçerli olduğu bölgelerde yer alan havalimanlarında ücreti karşılığında sunulan bir hizmettir.

● Yolcu sayısı hesaplamasında, çocuk veya bebek koltuk adedi toplam sayıya dahil edilmektedir.

● Hizmet kullanımında genel Back-Up koşulları geçerlidir.

● Anadolubank ve Back-Up, hizmeti durdurma ve değişiklik yapma hakkına sahiptir.

● Hizmet bitiş tarihi 30.06.2022’dir.


2021-01-01 - 2022-06-30

Anadolubank logo

Size daha iyi, hızlı ve güvenli bir kullanım sağlamak amacıyla web sitemizde çerezleri kullanıyoruz. Ayrıntılı bilgi için Çerez Politikasını inceleyiniz.

Renkli Hesap’ta BirikimlerimGünlük Değerleniyor
Detaylı Bilgi Hemen Başvur