Anadolubank Müşterilerine Ücretsiz Hukuki Bilgilendirme Hizmeti

Anadolubank Müşterilerine Ücretsiz Hukuki Bilgilendirme Hizmeti

Anadolubank müşterilerine özel, Back-Up’dan ücretsiz Hukuki Bilgilendirme Hizmeti!

● Hizmetten faydalanmak için ‘Kod Al’ butonunu tıklayarak katılım şifrenizi alabilir ve Back-Up Hizmet Hattı’nı (02123673598) arayarak Hukuki  Bilgilendirme Hizmeti’nden ücretsiz faydalanabilirsiniz.

● Herhangi bir acil hukuki sorunla karşılaştığınızda, günün her saatinde (24 saat boyunca) ve branş-alan gözetmeksizin vergi ödemesi, miras, dava gibi pek çok konu hakkında hukuk danışmanıyla kısaca görüşerek Hukuki Bilgilendirme Hizmeti’nden yararlanabilirsiniz. İçinde bulunduğunuz  her acil durumda hukuken ne yapabileceğinizin  bilgisine ana hatlarıyla her zaman ücretsiz olarak ulaşabilirsiniz.

● Herhangi bir hukuki doküman hazırlanması ve/veya yasal işlemlerinizin sizin veya ilgili adına ifa/ikmali, dokümanların incelenmesi, hukuki mütalaa verilmesi ve benzeri iş, işlem ve faaliyetler bu hizmetin kapsamı dışındadır; kapsam dışı talepler karşılanmamaktadır.

● Edindiğiniz kısa bilgiler çerçevesinde tercih, karar, uygulamalarınızdan ve bunların her türlü ve bütün mali, gayri mali ve hukuki sonuçlarından münhasıran ve müstakilen Anadolubank veya Back-Up sorumlu değildir.

● Hizmet kullanımında genel Back-Up koşulları geçerlidir.

● Anadolubank ve Back-Up, hizmeti durdurma ve değişiklik yapma hakkına sahiptir.

● Hizmet bitiş tarihi 30.06.2022’dir.


2021-01-01 - 2022-06-30

Anadolubank logo

Size daha iyi, hızlı ve güvenli bir kullanım sağlamak amacıyla web sitemizde çerezleri kullanıyoruz. Ayrıntılı bilgi için Çerez Politikasını inceleyiniz.

Renkli Hesap’ta BirikimlerimGünlük Değerleniyor
Detaylı Bilgi Hemen Başvur