Anadolubank Müşterilerine Adreste PCR Testi 360TL!

Anadolubank Müşterilerine Adreste PCR Testi 360TL!

● Kampanyaya katılmak için Anadolubank Mobil ya da İnternet Şubemize giriş yaptıktan sonra, 'Bana Özel Fırsatlar' kısmından ‘Kod Al’ butonunu tıklayarak katılım şifrenizi alabilir ve Back-Up Hizmet Hattı’nı (02123673598) arayarak Adreste PCR Testi Hizmeti’nden faydalanabilirsiniz. 

● Back-Up Hizmet Hattı yetkilisi tarafından Adreste PCR Testi talebiniz alınır ve randevunuz organize edilir.

● Sağlık Görevlisi randevulaşılan gün ve saatte sizi ilettiğiniz adresinizde ziyaret eder.

● Örnek alım işlemi en fazla 10 dk. sürmektedir.

● İptal veya güncelleme talepleri en az 6 saat öncesinden Back-Up Hizmet Hattı’na bildirilmelidir. 0-6 saat arası iptal veya güncelleme talepleri halinde yol ücreti yansıtılıp yeni randevu oluşturulur.

● Adreste PCR Testi sonucu max. 36 saat içerisinde çıkmaktadır. 

● PCR testi, Sağlık Bakanlığı’nın onayladığı Back-Up anlaşmalı sağlık kuruluşları aracılığı ile örnek alınıp, yine onaylı laboratuvarlarda sonucu çıkarılmaktadır. 

● Resmi ve dini tatillerde hizmet verilmez.

● PCR Testinde yaş sınırlaması bulunmamaktadır.

● Sonuçların pozitif çıkması halinde herhangi bir ilaç veya tedavi önerilmez, kullanıcının tedavi ve değerlendirme için uzman bir tıp doktoruna başvurması önerilir. 

● Bu tetkikin satın alındığı tarih itibari ile geçerli olan 1 ay içerisinde kullanılması gerekir. 

● Bu hizmetimiz sadece İstanbul il sınırlarında verilebilmektedir ve hizmet verilen bölgeler hizmet süresi içinde değişkenlik gösterebilir. 

● Ayrıntılı bilgi Back–Up Hizmet Hattı’ndan (02123673598) öğrenilebilir.

● Tüm PCR testi sonuçlarının T.C.Sağlık Bakanlığınca gelişirilen e-nabız uygulamasına kaydı zorunludur. Vakaların numune sonuçları, izlem bilgileri, temaslı izlemlerinin bir arada takibinin yapılabilmesi amacıyla devreye alınan Halk Sağlığı Yönetim Sistemi (HSYS) ve Filyasyon ve İzolasyon Takip Sistemi (FİTAS) gibi sistemler e-Nabız altyapısı ile geliştirildi ve birbirine entegre olan sistemler sayesinde hastaların radyolojik tetkikleri, test sonuçları, geçmiş sağlık kayıtları, izlem raporları, ilaç takipleri ve temaslı takiplerinin tek bir platformdan yapılması sağlanmaktadır.

● Bu hizmet kapsamında edindiği bilgiler ve öneriler çerçevesinde tercihlerinden ve kararları ile her türlü ve bütün sonuçlarından sorumluluk kullanıcıya aittir.

● PCR, koronavirüs sürecinde vücuttaki virüsün kimliğini göstermek için yapılan bir tanı testidir. Vücuttaki çok az sayıdaki mikrobu bile tespit edebilmekte ve vücutta virüsün varlığını, ayrıca vücudun enfeksiyona yanıt olarak ürettiği antikorları belirleyebilmektedir.

● PCR testinde, burun ve boğazdan ucu pamuklu ince bir çubuk vasıtasıyla sürüntü örneği alınmaktadır. Doğru zamanda ve doğru bir şekilde sağlık görevlisi tarafından alınan örnek özel bir kaba konulmakta ve bu örnek laboratuvarda test edilmektedir. PCR testi çok kısa sürede sonuç veren bir test olup,  ağrısız gerçekleştirilmesi önemli bir avantajdır. 

● Anadolubank ve Back-Up, kampanyayı durdurma ve değişiklik yapma hakkında sahiptir.

● Kampanya bitiş tarihi 31.12.2021’dir.


2021-04-01 - 2021-12-31

Anadolubank logo

Size daha iyi, hızlı ve güvenli bir kullanım sağlamak amacıyla web sitemizde çerezleri kullanıyoruz. Ayrıntılı bilgi için Çerez Politikasını inceleyiniz.