BİREYSEL » KREDİ KARTLARI » ANADOLUBANK WORLDCARD

ANADOLUBANK WORLDCARD

Anadolubank Worldcard, World Üye İşyerleri’nde kullanıldığında taksit ve Worldpuan imkanı veren, dünyanın her yerinde Visa ve Mastercard logosunun olduğu tüm noktalarda geçerli kredi kartıdır.

Anadolubank WorldCard Avantajları

Taksitli Alışveriş

Anadolubank Worldcard’ınız ile World sistemine dahil 200.000’i aşkın üye işyerlerinde 9 aya kadar taksitli alışveriş yapabilirsiniz. Beyaz Eşya, Mobilya ve Eğitim Öğretim harcamalarında 12 aya kadar taksit yapabilirsiniz.

22.10.2014 tarihli ve 29153 Sayılı Resmi Gazete'de yayınlanan, Banka Kartları ve Kredi Kartları Hakkında Yönetmelikte Değişiklik Yapılmasına İlişkin Yönetmelik ile daha önce taksit olanağı olmayan kuyumla ilgili harcamalara 4 ay taksit yapılabilme imkanı getirilmiştir.

1 Şubat 2014 tarihi itibari ile Kredi kartları ile gerçekleştirilecek mal ve hizmet alımları ile nakit çekimlerde taksitlendirme süresi 9 (dokuz) ayı geçmeyecektir. Ayrıca kredi kartlarıyla gerçekleştirilecek telekomünikasyon, akaryakıt, yemek ve gıda (gıda toptancıları dahil) alışverişlerinde taksit uygulaması sona ermiştir.

Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumu (BDDK) tarafından 25.11.2015 tarihli ve 29543 Sayılı Resmi Gazete'de yayınlanan, Banka Kartları ve Kredi Kartları hakkında yönetmelikte değişiklik yapılmasına ilişkin yönetmelik ile, daha önce 9 taksit yapan Beyaz Eşya, Mobilya ve Eğitim Öğretim harcamalarında 12 ay taksit yapılabilme imkanı getirilmiştir.

Worldpuan

Her alışverişinizde Worldpuan kazanırsınız. Kazandığınız Worldpuanlar ile World sistemine dahil 200.000’i aşkın üye işyerlerinde bedava alışveriş yapabilirsiniz. Yapılan her 10 TL alışverişiniz size 1 Anadolubank Worldpuan kazandırır. Her 1 Worldpuan 0,005 TL’ye eşittir.

Nakit Avans

Yurt içinde Anadolubank ve diğer tüm banka ATM’lerinden, yurt dışında VISA ve MasterCard logosu taşıyan tüm ATM’lerden nakit avans çekebilirsiniz.

Esnek Ek Kart Limiti

Ek kartlarınızın limitlerini dilediğiniz gibi belirleyebilirsiniz.

Ekstreler

Dilerseniz ekstrelerinizi e-mail ve faks aracılığıyla da alabilirsiniz.

Anadolubank Classic Worldcard

 • Standart limit aralığı 1500 TL  ye kadardır.
 • Yıllık Klasik kart ücreti 60 TL, Ek kart ücreti 30 TL’dir. Yıllık kart ücretleri kart sahibine teslim edildikten sonra ilk kullanımına takiben her yıl alınır.
 • Ödemeler, tüm Anadolubank şubelerinden, internet şubesinden, otomatik ödeme verilerek vadesiz yada kredili mevduat hesaplarından, EFT talimatı ile diğer bankalardan ve postanelerden yapılabilir.

Anadolubank Gold Worldcard

 • Anadolubank Gold Worldcard, Klasik kartın tüm avantajlarının yanısıra yüksek limitiyle daha avantajlı alışveriş imkanı sunmaktadır.
 • Standart limit aralığı 1500 TL — 3500 TL arasındadır.
 • Yıllık kart ücreti 75 TL , ek kart ücreti 35 TL 'dir.
 • Ödemeler, tüm Anadolubank şubelerinden, internet şubesinden, otomatik ödeme verilerek vadesiz yada kredili mevduat hesaplarından, EFT talimatı ile diğer bankalardan ve postanelerden yapılabilir.

Anadolubank Platinum Worldcard

 • Anadolubank Platinum Worldcard hem yurtiçinde hem yurtdışında bankacılık işlemlerinde ve Yurtdışı seyahatlerde her türlü ihtiyacı karşılamayı amaçlamaktadır.
 • Standart limit aralığı 3500 TL ve üzeridir.
 • Yıllık kart ücreti 85 TL, ek kart ücreti 40 TL 'dir.
 • Ödemeler, tüm Anadolubank şubelerinden, internet şubesinden, otomatik ödeme verilerek vadesiz ya da kredili mevduat hesaplarından, EFT talimatı ile diğer bankalardan ve postanelerden yapılabilir.

paramı yönetebiliyorum